Rcon.Ucoz 17:31 - 18 Aprilie 2024
 

 

 





















 

..::R.c.o.n::.. GunGame Server
Bine aţi venit Vizitator
[ Mesaje noi · Membrii · Regulamentul forumului · Căutare ]
  • Pagina 1 din 1
  • 1
Forum » Forum Server ..::R.c.o.n::..[GunGame] - Rcon.no-ip.org » Cereri UnBan (Poze) - Rcon.no-ip.org » Ban pe Seon
Ban pe Seon
conkkyData: Miercuri, 10 Februarie 2010, 10:10 | Mesajul # 1
Mini-Membru
Grup: Membru
Mesaje: 3
Status: Offline
Am primit ban, eram cu numele seon sau [watf] seon, si am luat ban fara motiv,fara screen si nici nu ma gasesc in sectiunea de banati. Va rog daca se poate face ceva in privinta asta...
 
piedoneData: Miercuri, 10 Februarie 2010, 10:54 | Mesajul # 2
Mini-Manager
Grup: Membru
Mesaje: 126
Status: Offline
din cate stiu eu toti cei care aveti niku cu WATF ati fost rugati de nenumarate ori sa va schimbati nikul dar voua se pare ca va place sa ignorati cele spuse de admini....asa ca succes la banuri in continuare

UNI OAMENI AU DREPTU SA FIE PROSTI DAR UNI ABUZEAZA DE ACEST PRIVILEGIU :))
 
pONEYData: Miercuri, 10 Februarie 2010, 12:09 | Mesajul # 3
Mini-Moderator
Grup: Membru
Mesaje: 180
Status: Offline
piedone are dreptate,toata lumea stie cum eu scriu de pe putin 15 ori inainte sa dau o sanctiune,dar normal ca voi nu vedeti.bai frate daca as scrie o data sau de doua ori ok nu ai vazut dar postez de 15-20 ori sa va schimbati numele si motivul pt ce sa va schimbati numele si voi va jucati fara prb.numai bine sanatate.

rony si toby
 
yo_yoData: Miercuri, 10 Februarie 2010, 15:46 | Mesajul # 4
Mini-Manager
Grup: Manager
Mesaje: 140
Status: Offline
ban pentru reclama

cs
 
conkkyData: Miercuri, 17 Februarie 2010, 19:02 | Mesajul # 5
Mini-Membru
Grup: Membru
Mesaje: 3
Status: Offline
Ok, dar cum spuneam, aveam nick seon sau [watf] seon. Nu a fost facut nici un print. Eu nu imi aduc aminte cu siguranta daca era "watf" in fata sau nu.
De obicei, cum observ [watf] in fata il sterg si astept un raspuns va rog. Ms


x
 
rconData: Joi, 18 Februarie 2010, 01:24 | Mesajul # 6
Administrator
Grup: (*-=Administrator=-*)
Mesaje: 1123
Status: Offline
Tu si Restul SANTETI DIRECT RESPONSABILI DE NUMELE PE CARE IL AVETI SAU CU CARE VA LOGATI PE UN SERVER (ORICARE) !!! .

Nu e problema noastra daca pe voi va doare-n cur de ceea ce va spunem in Chat .


 
conkkyData: Joi, 18 Februarie 2010, 08:05 | Mesajul # 7
Mini-Membru
Grup: Membru
Mesaje: 3
Status: Offline
Deci ce nu se intelege? Nu am primit nici un warn nici un print nimic. BAN dintr-o data. Atunci cand il vad pe cate unu ca joaca o ora cu [watf] in fata numelui si nu i se spune nimic eu ce sa inteleg?

x
 
HugoStiglitzData: Joi, 18 Februarie 2010, 08:28 | Mesajul # 8
Mini-Membru
Grup: Membru
Mesaje: 2
Status: Offline
Si daca joc cu nickul "0763249671" - ar insemna ca fac reclama la servicii oferite de vre-o "dama de companie" ?
+ k sincer nu am vazut vre-un admin sa strige de 10-15 ori sa schimbe nickul la cineva.
Toti suntem responsabili pentru nickurile alese,atunci ce iese k imi dati ban ca am nick-ul anti-german,dupa filmul lui Tarantino? :)
Ban permanent pentru un posibil [WATF] in fata,si la alte posturi dati ban 10 minute pentru coduri in joc? Ce dreptate aveti.
 
[R]InnocenseData: Joi, 18 Februarie 2010, 10:28 | Mesajul # 9
Mini-Moderator
Grup: Moderator
Mesaje: 131
Status: Offline
se da ban persoanelor care fac reclama la alte servere de counter ...nu persoanelor care fac reclama la "dama de companie" ! vorbesti fara sa sti..

Trebuie sa-ti asumi riscuri pentru a-ti indeplini visele.
 
HugoStiglitzData: Joi, 18 Februarie 2010, 12:55 | Mesajul # 10
Mini-Membru
Grup: Membru
Mesaje: 2
Status: Offline
Si e permanent ban pentru k a gustat jocul si nu a observat nickul? Deci e mai bine pt aia care folosesc coduri,10minute ban si baga iarasi.Tare.
 
rconData: Joi, 18 Februarie 2010, 16:16 | Mesajul # 11
Administrator
Grup: (*-=Administrator=-*)
Mesaje: 1123
Status: Offline
Si ma rog unde ai vazut tu ban 10 minute la vreun codat ????? !!! 39 ..... e posibil sa ti se para numai in cazul in care un codat are ip dinamic si atunci , DA este posibil sa il vezi din nou pe server , ... dar nu se stie cat ........ :\

 
Forum » Forum Server ..::R.c.o.n::..[GunGame] - Rcon.no-ip.org » Cereri UnBan (Poze) - Rcon.no-ip.org » Ban pe Seon
  • Pagina 1 din 1
  • 1
Căutare:

Copyright Rcon.Ucoz © 2024
Taguri:
rcon.ucoz, pluginuri cs, mp3 muzica, cfg cs, maps cs, download, videoclipuri, plugin cs, lista servere cs games, jocuri, Lista Huburi DC++ Romanesti, Download Filme noi gratis, descarca filme gratis