Rcon.Ucoz 06:46 - 29 Martie 2024
 

 

 





















 

..::R.c.o.n::.. GunGame Server
Bine aţi venit Vizitator
[ Mesaje noi · Membrii · Regulamentul forumului · Căutare ]
  • Pagina 1 din 1
  • 1
Forum » Forum Server ..::R.c.o.n::..[GunGame] - Rcon.no-ip.org » Cereri UnBan (Poze) - Rcon.no-ip.org » ban pe de geaba..
ban pe de geaba..
guzuchimData: Miercuri, 24 Martie 2010, 10:10 | Mesajul # 1
Mini-Membru
Grup: Membru
Mesaje: 1
Status: Offline
am inteles..gata nu mai trb sa ma debanatzi se vede k sa ofticat domnul x_ul preatare...dupa cum vad si postul cu reclamatia pe care lam facut a fost sters...chiar imi placea svr..dar sunteti nice persoane neseroase..dati ban aiurea..si cand faci plagerea tio sterge ....si dupa cum se vede aveti admini pe 10ron/luna...k aia isi permit sa fak ce vor pe svr.....imi pare rau pt voi dar sincer aveti un svr varza cu asemenea admini...nici numi mai doresc sa joc pe acest svr pt k stiu iar o sal fak pe domnul x_ul prin saritura si iar o sami dea ban k se oftica....nici nu mai are rost sa up pozele..mai ales dupa ce miati sters primul post

atata am vrut sa zic doar

 
piedoneData: Miercuri, 24 Martie 2010, 12:19 | Mesajul # 2
Mini-Manager
Grup: Membru
Mesaje: 126
Status: Offline
R-x ul este chiar administratorul acestui server...the BOSS:P.....asa ca daca ti-a dat ban stie el din ce motiv si la urma urmei poate sa faca ce vrea ca este serv lui...... joc de glezne si ciocu mic admin

UNI OAMENI AU DREPTU SA FIE PROSTI DAR UNI ABUZEAZA DE ACEST PRIVILEGIU :))

Mesaj editat de piedone - Miercuri, 24 Martie 2010, 12:19
 
rconData: Miercuri, 24 Martie 2010, 16:49 | Mesajul # 3
Administrator
Grup: (*-=Administrator=-*)
Mesaje: 1123
Status: Offline
auzi mai "baiatu" ce atatea reclame la adresa mea ?? ce nu iti convine k ai luat ban + destroy din motiv k dadeai head din orice pozitie ??? + head din saritura in prima sutime de secunda la intalnirea dintre noi doi ... imediat de dupa colt , pe harta de_dust ???????????????????

....
.............. orikum stai linistit k nu o sa mai trebuiasca debanarea ip-ului tau + k ai ip routabil pentru k serverul asta nu o sa mai existe ......


 
Forum » Forum Server ..::R.c.o.n::..[GunGame] - Rcon.no-ip.org » Cereri UnBan (Poze) - Rcon.no-ip.org » ban pe de geaba..
  • Pagina 1 din 1
  • 1
Căutare:

Copyright Rcon.Ucoz © 2024
Taguri:
rcon.ucoz, pluginuri cs, mp3 muzica, cfg cs, maps cs, download, videoclipuri, plugin cs, lista servere cs games, jocuri, Lista Huburi DC++ Romanesti, Download Filme noi gratis, descarca filme gratis