Rcon.Ucoz 11:18 - 23 Aprilie 2024
 

 

 





















 

..::R.c.o.n::.. GunGame Server
Bine aţi venit Vizitator
[ Mesaje noi · Membrii · Regulamentul forumului · Căutare ]
  • Pagina 1 din 1
  • 1
Forum » Forum Server ..::R.c.o.n::..[GunGame] - Rcon.no-ip.org » Cereri UnBan (Poze) - Rcon.no-ip.org » Cerere UNban
Cerere UNban
MuCData: Sambata, 24 Aprilie 2010, 17:54 | Mesajul # 1
Mini-Membru
Grup: Membru
Mesaje: 4
Status: Offline
Nume: MuC
ip: 79.114.215.112
Salut baieti se face o saptamana de cand mi s-a servit un mic ban pe cs_pool, erau trei admini, poate imi explica vreunul pt ce am avut onoarea de a capata maiastra medalie kick si ban(naikon, mecla sau yo_yo).
Ca dovada e printul de la consola. Nu am folosit si nu voi folosi niciodata coade. Ca idee serverul e misto, pot aduce playeri mai buni ca mine dar modul ciudat de banare(inclusiv exemplul meu) si prezenta pe servere prea mica a adminilor, face ca serverul sa aiba un numar foarte mic de jucatori activi buni si multi distrusi cu coduri. La modul de joc e suficient unul cu aim sau speed si s-a rezolvat game-ul. Poate faceti ceva. Bafta!

Added (24-Aprilie-2010, 6:54 PM)
---------------------------------------------
Poza de consola nu o incarca, incerc din nou...

 
MuCData: Sambata, 24 Aprilie 2010, 19:58 | Mesajul # 2
Mini-Membru
Grup: Membru
Mesaje: 4
Status: Offline
Am arhivat-o, poate asa merge...
Atasare: ban_rcon.rar (403.2 Kb)
 
Forum » Forum Server ..::R.c.o.n::..[GunGame] - Rcon.no-ip.org » Cereri UnBan (Poze) - Rcon.no-ip.org » Cerere UNban
  • Pagina 1 din 1
  • 1
Căutare:

Copyright Rcon.Ucoz © 2024
Taguri:
rcon.ucoz, pluginuri cs, mp3 muzica, cfg cs, maps cs, download, videoclipuri, plugin cs, lista servere cs games, jocuri, Lista Huburi DC++ Romanesti, Download Filme noi gratis, descarca filme gratis