Rcon.Ucoz 11:37 - 28 Martie 2024
 

 

 





















 

..::R.c.o.n::.. GunGame Server
Bine aţi venit Vizitator
[ Mesaje noi · Membrii · Regulamentul forumului · Căutare ]
  • Pagina 1 din 1
  • 1
Forum » Forum Server ..::R.c.o.n::..[GunGame] - Rcon.no-ip.org » Cereri UnBan (Poze) - Rcon.no-ip.org » Cerere Unban
Cerere Unban
DartData: Sambata, 08 Mai 2010, 23:05 | Mesajul # 1
Mini-Membru
Grup: Membru
Mesaje: 2
Status: Offline
Salut, am si eu o problema... cred ca am ban dar nu stiu sigur (asta in cazul in care mai functioneaza serverul ca sincer nu am inteles daca da sau nu)
Acum vreo luna jucam pe la 1-2 noaptea... era server clasic atunci ca eram putini si se juca pe 35hp... Mai ramasesem eu cu un admin si eu stateam si-l asteptam sa vina (nu eram la mine in baza eram chair in fata lui). el vine si il iau... nervos imi spune prin voice "Dart sa moara mama ca daca ma mai astepti iti dau ban"... I-am raspuns "pentru ce"? si dus am fost... As vrea daca se poate sa se verifice daca am ban si daca se poate sa mi se scoata... in ultima luna nu am mai incercat sa intru ca am avut prea multe teme dar acum sunt mai liber... Merci mult
IP 141.85.0.116
Name Dart


Ha ha ha :P

Mesaj editat de Dart - Sambata, 08 Mai 2010, 23:36
 
rconData: Duminica, 09 Mai 2010, 10:19 | Mesajul # 2
Administrator
Grup: (*-=Administrator=-*)
Mesaje: 1123
Status: Offline
si acum te-ai trezit ? ... cam mult ai dormit nu crezi ???? ..... si cine era adminul ???? cenume avea ????? .....
.... nu de alta dar asa sa stim si noi...


 
DartData: Miercuri, 19 Mai 2010, 21:06 | Mesajul # 3
Mini-Membru
Grup: Membru
Mesaje: 2
Status: Offline
cum am putut si eu, si iar am raspuns greu pt ca am fost incarcat cu teme... nu mai stiu adminul... si cand m-am uitat pe o lista de admini nu era ca ii recunosteam numele... ceva cu f...

Ha ha ha :P
 
Forum » Forum Server ..::R.c.o.n::..[GunGame] - Rcon.no-ip.org » Cereri UnBan (Poze) - Rcon.no-ip.org » Cerere Unban
  • Pagina 1 din 1
  • 1
Căutare:

Copyright Rcon.Ucoz © 2024
Taguri:
rcon.ucoz, pluginuri cs, mp3 muzica, cfg cs, maps cs, download, videoclipuri, plugin cs, lista servere cs games, jocuri, Lista Huburi DC++ Romanesti, Download Filme noi gratis, descarca filme gratis