Rcon.Ucoz 14:52 - 30 Aprilie 2024
 

 

 





















 

..::R.c.o.n::.. GunGame Server
Bine aţi venit Vizitator
[ Mesaje noi · Membrii · Regulamentul forumului · Căutare ]
  • Pagina 1 din 1
  • 1
Forum » Forum Server ..::R.c.o.n::..[GunGame] - Rcon.no-ip.org » Discutii legate de Server - Rcon.no-ip.org » :P (cerere admin :P)
:P
Oana18Data: Vineri, 02 Ianuarie 2009, 20:24 | Mesajul # 1
-Membru-
Grup: =Nesimtit=
Mesaje: 287
Status: Offline
deci io consider k exemplu ala de cerere pt admin e varza !! :P biggrin deci io consider k in cerere sa fie scrie si varsta fiecaruia !! biggrin sau macar sa stiu Xul biggrin si inca ceva !! miam dat seama k serv e plin de codati da? dar pe langa asta !! am realizat k degeaba le fac poze k in poze nu se vede nimic!! pui mei am vrut sa fac si demo sau record nimic !! cum dovedesc nu stiu !! sad

sorgen über sorgen nicht zu viell, es kommt ja doch wie gott es will

Mesaj editat de Oana18 - Vineri, 02 Ianuarie 2009, 20:33
 
OldMnData: Vineri, 02 Ianuarie 2009, 20:51 | Mesajul # 2
Super-Membru
Grup: Membru
Mesaje: 92
Status: Offline
Poi oana ...rcon si toti ceilalti pot sa vada ce varsta aveti...printr-un simplu view la Profil ... biggrin

Nowhere is like Home !! :) People love ME !Feel Free to F**k me up !
 
ScorpionData: Sambata, 03 Ianuarie 2009, 18:53 | Mesajul # 3
Mini-Moderator
Grup: Manager
Mesaje: 336
Status: Offline
pai da da daca isi pun nume la baza??? dry dry dry wacko wacko ca poate sint si deia wacko wink

i love my people :))))))
 
oniData: Joi, 15 Ianuarie 2009, 22:15 | Mesajul # 4
Super-Membru
Grup: Membru
Mesaje: 89
Status: Offline
Haha :X

I am On1Xz :D
 
Forum » Forum Server ..::R.c.o.n::..[GunGame] - Rcon.no-ip.org » Discutii legate de Server - Rcon.no-ip.org » :P (cerere admin :P)
  • Pagina 1 din 1
  • 1
Căutare:

Copyright Rcon.Ucoz © 2024
Taguri:
rcon.ucoz, pluginuri cs, mp3 muzica, cfg cs, maps cs, download, videoclipuri, plugin cs, lista servere cs games, jocuri, Lista Huburi DC++ Romanesti, Download Filme noi gratis, descarca filme gratis