Rcon.Ucoz 15:04 - 19 Mai 2024
 

 

 





















 

..::R.c.o.n::.. GunGame Server
Bine aţi venit Vizitator
[ Mesaje noi · Membrii · Regulamentul forumului · Căutare ]
  • Pagina 1 din 1
  • 1
Forum » Forum Server ..::R.c.o.n::..[GunGame] - Rcon.no-ip.org » Discutii legate de Server - Rcon.no-ip.org » Gresesc Sau MU???
Gresesc Sau MU???
aldisData: Marti, 03 Februarie 2009, 12:45 | Mesajul # 1
Super-Membru
Grup: Blocati
Mesaje: 86
Status: Offline
Este ceva Gresit In a Face Poze A Da De 6,7 ori Id`ul Si Dupaia BAN este vreo problema???...parerea mea este ca NU ...acum nu inteleg dc ma critica totii ca nu trebe domne sa dai ban ,,,,eu uite ca am 166 de MEGA DE poze facute in pc si am tot continuat ashea fac poze dau id si ban ..daca e curat da buzz si imi trimit pozele fara nicio problema in urmatoarele 10 secunde dupa ce vad ca este ok unban ..Ei Spun ca nu se Face Ashea dar eu cred ca Ashea este cel mai bine am ...30 de persoane la care am facut poze si am dat ban oameni nu au avut nimik de ascuns si miau trimis pozele dece nu ar face totii ca aia 30??

PS: X_ule Spune tu Daca Gresesc ..Si Spunemi Cum Sa Procedez Tu Esti Owner

CU RESPECT [R]aldis GRESESC SAU NU???


Counetr Strike Is Mi Life

Mesaj editat de aldis - Marti, 03 Februarie 2009, 12:56
 
udyData: Marti, 03 Februarie 2009, 13:23 | Mesajul # 2
Mini-Membru
Grup: Membru
Mesaje: 289
Status: Offline
nu gresesti e perfect ceea ce ai facut dar cine te critica ???
dami nume te rog


ioooooooo
 
ScorpionData: Marti, 03 Februarie 2009, 14:30 | Mesajul # 3
Mini-Moderator
Grup: Manager
Mesaje: 336
Status: Offline
da de acord daca le da unban dup ce vede pozele biggrin cool sau nu daca au cod

i love my people :))))))
 
deCartierData: Marti, 03 Februarie 2009, 14:32 | Mesajul # 4
Mini-Membru
Grup: Membru
Mesaje: 198
Status: Offline
[R]aldis nu gresesti biggrin biggrin
cum s agresesti e corect asa
de dau pozele si sunt curati unban de nu raman cu ban :P
mi se pare f corect


 
S3rGiuData: Marti, 03 Februarie 2009, 15:45 | Mesajul # 5
=Moderator=
Grup: Membru
Mesaje: 511
Status: Offline
man io nu te-am criticat doar ti-am zis....da d data asta knd ti-am zis eu nu ai dat dekt d 2 ori id si ban...aqm sa nu consideri k io am cv q tn si cn stie ce....da io ti-am zis k io aja fac d obicei ii fac poze si apoi le iau....dak mi le trm. ... si dak iasa si nu primesti pozele tt poti sa il banezi deci merge si k mn....fara sa il banezi intai ...parerea mea smile

Added (2009-02-03, 4:45 Pm)
---------------------------------------------
da plm dak toti zic k e mai bine aja at o sa adopt aceeasi idee.....voi stiti ce e mai bine si dak asta e io fac totul k sa fie bine pentru toti smile


CODATI va avertizez dak va mai prind va transez >:)
 
rconData: Marti, 03 Februarie 2009, 16:53 | Mesajul # 6
Administrator
Grup: (*-=Administrator=-*)
Mesaje: 1123
Status: Offline
aldis stai linistit si restul la fel in cazul in care ceva nu e in ordine va anunt pe fiecare in parte si va avertizez unde ati gresit.

Cum facem?:
Raspuns : - executam comanda "amx_ss nume nr. poze" ex: amx_ss codat 3 apoi executam comanda "amx_say Codat pozele la id de mess (id mess) repetata de cateva ori (in unele cazuri respectivul nu vede e disperat sa joace atunci o executam de mai multe ori, daca totusi acel player il doare in "cur" executam comanda "amx_banip codat 0 pozele_la_id_id-mess" , liniutele trebuie puse daca vrem k mesajul sa se vada tot, daca nu le respectam mesajul va ramane decat "pozele" adika nu trebuie pauza intre motivul pe care vrem sa il vada dupa ban.

Apoi daca el considera k nu are nimik de ascuns vine frumusel pe site sau pe mess si ne da pozele.

Cam atat k ma dor mainile tongue smile


 
S3rGiuData: Marti, 03 Februarie 2009, 17:07 | Mesajul # 7
=Moderator=
Grup: Membru
Mesaje: 511
Status: Offline
poi si eu k fac ss si il las spec pana la primirea pozelor gresesk?....oriqm o sa fac si eu k ceilalti smile

CODATI va avertizez dak va mai prind va transez >:)
 
ScorpionData: Marti, 03 Februarie 2009, 18:07 | Mesajul # 8
Mini-Moderator
Grup: Manager
Mesaje: 336
Status: Offline
wacko %) wacko %) wacko %) wacko %) wacko %) wacko %) wacko %) wacko %) wacko %) wacko %) wacko %) wacko %) wacko %)
mah ii mai usor amx_ss player ii dai id si dupaia ban direct ii mai putin de scris si plm daca iti da pozele bn daca nu iar bn si pana la urma poate sa intre pe forum si sa puna pozele tongue :p tongue :p tongue
sau amx_addban fara poze tongue :p (doar daca se vede clar cod) tongue :p tongue :p


i love my people :))))))

Mesaj editat de Scorpion - Marti, 03 Februarie 2009, 18:08
 
rconData: Marti, 03 Februarie 2009, 19:04 | Mesajul # 9
Administrator
Grup: (*-=Administrator=-*)
Mesaje: 1123
Status: Offline
Faceti cum am zis eu iar u maryo si ceilalti dati ban numai in momentul in care respectivul nu ramane spectator sa dea pozele , daca cere id-ul sa le dea ramane spectator si el si voi pana la rezolvare

 
aldisData: Marti, 03 Februarie 2009, 21:05 | Mesajul # 10
Super-Membru
Grup: Blocati
Mesaje: 86
Status: Offline
Am incercat Stii la Inceput Mi`lse Dadeau Baetii care Sunt Baetii Dar De Multe Ori Tot Ashea Am Stat Sa Tip DUpa iei Ma Simt Naspa Cand ii cer Si El Intra LA joc Inapoi .......nu la totii totii le dau ban cand le fac poze oameni trec auto pe Spec ... eu dau rpd id`ul si el zice ok atunci nu`i mai dau ban dar cand vezi ca stai sa tipi dupa iei pozele la ID alex_zimermann si eii nu dau 2 bani atunci iei foc si de ceve vreme cam totii imi fac ashea ....nu pot sa va mint sa spun ca dau ban non stop sunt unii care raspund dar nu Multi fff Putini.... RESPECT PTR BAIETII DP Server iii respect dar vreau si eu sa fiu respectat la randul meu .... cool

Added (2009-02-03, 10:05 Pm)
---------------------------------------------
Udy Nui Un Nume ..anume doar ca au inceput totii azi nijte playeri sa m ia la ture unu din ei ma facut si VARZA dar in fine nu tre sa ii dau ban ca ma facut varza asta este daca el e Tapit Nu trebuie Sa Fiu Si eu;)


Counetr Strike Is Mi Life
 
GroparuData: Marti, 03 Februarie 2009, 21:37 | Mesajul # 11
Super=Manager
Grup: Membru
Mesaje: 243
Status: Offline
nush ce sa zic dar daca i-ai facut la unu de 7-8 ori poze si nu are nimic parerea mea ii ca nu mai trebuie sa ii faci findca daca nu l-ai prins de atatea ori garantat nu are coduri
asha am patit si eu pe un server si era nasol as tot dau cate 4 poze de 10 ori pe zi:|


viitor Doctor Inginer Ion-Dorin Udrea
 
aldisData: Miercuri, 04 Februarie 2009, 17:23 | Mesajul # 12
Super-Membru
Grup: Blocati
Mesaje: 86
Status: Offline
frate gropar Intreaba Axcici De Cate Ori Mi`sa Facut Mie Poze Si Dupaia SPui Da Frate Aici Ai Dreptate ...iti spun eu de peste 30 de ori mi`sa facut poze pe Server:X

Counetr Strike Is Mi Life
 
S3rGiuData: Miercuri, 04 Februarie 2009, 17:36 | Mesajul # 13
=Moderator=
Grup: Membru
Mesaje: 511
Status: Offline
at procedez d aqm in ambele moduri.....fac ss ramane spec si da pozele nu ia ban......fac ss ramane spec ma rog d el sa dea pozele at ban...pana posteaza pozele sau le trimite smile

CODATI va avertizez dak va mai prind va transez >:)
 
dnyData: Sambata, 07 Februarie 2009, 15:39 | Mesajul # 14
Mini-Manager
Grup: Membru
Mesaje: 120
Status: Offline
X dar daca ii dau ban si porma da pozelel intr`un final ii scot eu banu sau te anunt pe u?:D

StaY High All The Time
 
rconData: Sambata, 07 Februarie 2009, 17:58 | Mesajul # 15
Administrator
Grup: (*-=Administrator=-*)
Mesaje: 1123
Status: Offline
il scoti u dar trebuie sa fi sigur de ceea ce faci (valabil pentru toti)

 
Forum » Forum Server ..::R.c.o.n::..[GunGame] - Rcon.no-ip.org » Discutii legate de Server - Rcon.no-ip.org » Gresesc Sau MU???
  • Pagina 1 din 1
  • 1
Căutare:

Copyright Rcon.Ucoz © 2024
Taguri:
rcon.ucoz, pluginuri cs, mp3 muzica, cfg cs, maps cs, download, videoclipuri, plugin cs, lista servere cs games, jocuri, Lista Huburi DC++ Romanesti, Download Filme noi gratis, descarca filme gratis