Rcon.Ucoz 16:46 - 19 Mai 2024
 

 

 





















 

..::R.c.o.n::.. GunGame Server
Bine aţi venit Vizitator
[ Mesaje noi · Membrii · Regulamentul forumului · Căutare ]
  • Pagina 1 din 2
  • 1
  • 2
  • »
Forum » Forum Server ..::R.c.o.n::..[GunGame] - Rcon.no-ip.org » Discutii legate de Server - Rcon.no-ip.org » pentru admini (important(POATE LUATI IN CALCUL))
pentru admini
S3rGiuData: Joi, 05 Februarie 2009, 12:04 | Mesajul # 1
=Moderator=
Grup: Membru
Mesaje: 511
Status: Offline
X,UDY MAN AS VREA SA DISCUTATI CU TOTI ADMINII SAU MACAR SA CITEASK AICI.....DAK S-AR PUTEA DIMINEATA INTRE ORELE 10 SI 12 SA FIE MACAR UN ADMIN PE SERVER PT K M-AM SATURAT DE ABERATIILE UNOR PLAYERI DE PE SERVER KRE MA TT STRESEAZA K DC NU AM INTRAT EU K A FOST FULL D CODATI....EU UNU AS INTRA BUCUROS DAR IN TIMPUL SCOLII NU POT PT K ST DE DIMINEATA IN REST ST PE SERVER IAR AQM IN TIMPUL VACANTEI STAU PANA LA 4-5 DIMINEATA K SA AM GRIJA SI ASTA POATE SA CONFIRME OANA.....SPER SA CITITI TOTI SI SA LUAT IN CONSIDERARE.....TR SA FIE UNU KRE ARE TIMP K NU SUNTETI TOTI OCUPATI....

CODATI va avertizez dak va mai prind va transez >:)
 
udyData: Joi, 05 Februarie 2009, 12:21 | Mesajul # 2
Mini-Membru
Grup: Membru
Mesaje: 289
Status: Offline
momentan nu stiu care poate sta dimineata
nu stiu cati codati sunt
nu neg faptul ca nar fi dar unii mai vor admin si atunci ce sa zika????
vom vedea


ioooooooo
 
S3rGiuData: Joi, 05 Februarie 2009, 13:18 | Mesajul # 3
=Moderator=
Grup: Membru
Mesaje: 511
Status: Offline
ok man sper sa se rezolve.....io as sta cu placere dar nu am timp....in skimb d la 2-3 dupa amiaza stau kiar foarte mult....pana la 12 seara :).....oriqm io o sa mai intru dimineata inainte sa plek pe la 7 aja si ma mai uit eu :)....aqm ramane sa vedem kre poate

CODATI va avertizez dak va mai prind va transez >:)
 
deCartierData: Joi, 05 Februarie 2009, 14:08 | Mesajul # 4
Mini-Membru
Grup: Membru
Mesaje: 198
Status: Offline
nici eu nu pot din acelasi motiv
dim sunt la lik:D
cand vin pe la 3 max intru si stau f mult
in weekend stau si dim
azi dim eram eu pe sv si era un codat dar a luat ban pe la 10:40 cam asa
atunci parca ai intrat si u mario
sper ca o sa fie unu care e de dupamasa la sc sau care nu are sc si e mai mare:)
in rest suntem noi astia elevi:D tongue tongue tongue tongue


 
CiTa_ZaPacItAData: Joi, 05 Februarie 2009, 14:09 | Mesajul # 5
Super=Manager
Grup: Membru
Mesaje: 202
Status: Offline
oricum ai face numltumiti vor fi la orice ora, se poate nimeri si seara sa nu fie nici un admin si iar zice k nu`s admini ...nu`ti poate garanta nimeni k o sa fie dimineatza la 8 sau la 4 dupa`miaza, uni muncesc uni la scoala alti dorm alti alte ocupati ....
oricum in 90% din timp sunt admini on pe server


Nu beau, NU fumez, ma scol la 6 in fiecare zi, ma culc la 10, nu-mi insel nevasta. asta pana ies din puscarie
 
Oana18Data: Joi, 05 Februarie 2009, 14:19 | Mesajul # 6
-Membru-
Grup: =Nesimtit=
Mesaje: 287
Status: Offline
bai da ce plm mai vreiti acuma serioos acuma !! da plm k aseara am stat pana la 5 dimineatza !! io cu sergiu !! plm acuma sa nu scoateti iar ochi k .. angry

sorgen über sorgen nicht zu viell, es kommt ja doch wie gott es will
 
S3rGiuData: Joi, 05 Februarie 2009, 14:27 | Mesajul # 7
=Moderator=
Grup: Membru
Mesaje: 511
Status: Offline
tocmai d aia zic oana noi in timpul saptamanii asteia am stat pana la 5 dimineata .....dar d luni eu nu o sa mai stau mai mult d 12 k na.....dar zic sa mai fie unu care sa stea makr de la 10 pana la 12 dimineata sa se uite....cita are dreptate 90%din timp e cel ptn un admin pe sv .....decartier io nu am mai apucat sa il banez pe ala sau sa iau ip k s-a skimbat harta ....dar dak a luat ban e f bn....aqm sa vedem :).....

CODATI va avertizez dak va mai prind va transez >:)
 
deCartierData: Joi, 05 Februarie 2009, 14:55 | Mesajul # 8
Mini-Membru
Grup: Membru
Mesaje: 198
Status: Offline
da sergiu ala a luat ban de la mn ca avea aim si rupea in nesimtire
98 cu 12 avea biggrin numai prin pereti si HS dedea
oricum 91% sunt admini pe sv tongue tongue tongue tongue tongue
si dim mai intru si pe de pe la 10-11 ca vin de la lik mai repede
biggrin


 
S3rGiuData: Joi, 05 Februarie 2009, 15:55 | Mesajul # 9
=Moderator=
Grup: Membru
Mesaje: 511
Status: Offline
at e bn k mai intru u.....mai intra si altii.....deci prb ar tr sa fie rezolvata....oriqm nu exista sv pe kre sa stea adminii non-stop pe sv....dar la noi adminii kiar isi fac treaba si e cel putin unul in fiecare ora....inclusiv eu smile biggrin

CODATI va avertizez dak va mai prind va transez >:)
 
Oana18Data: Joi, 05 Februarie 2009, 16:03 | Mesajul # 10
-Membru-
Grup: =Nesimtit=
Mesaje: 287
Status: Offline
bai mie mie indiferent !! io sunt si seara pana la reo 2 3 si dupa amiaza asa pe la vreo 13 14 ;)) biggrin

sorgen über sorgen nicht zu viell, es kommt ja doch wie gott es will
 
S3rGiuData: Joi, 05 Februarie 2009, 17:20 | Mesajul # 11
=Moderator=
Grup: Membru
Mesaje: 511
Status: Offline
at e f bn....am gasit pe cn sa intre :);)) :>

CODATI va avertizez dak va mai prind va transez >:)
 
rconData: Joi, 05 Februarie 2009, 17:27 | Mesajul # 12
Administrator
Grup: (*-=Administrator=-*)
Mesaje: 1123
Status: Offline
o sa mai selectam vreo 2-3 admini care sa stea si dimineata o sa incepem de acum sa ne uitam fiecare prin forum si pe server si o sa propunem fiecare cate un nume apoi voi face un nou poll cu numele lor pt voturi si asa vom vedea care vor iesi pe locurile 1,2 si 3 acei useri vor primi admin , e bine asa?

 
GroparuData: Joi, 05 Februarie 2009, 18:47 | Mesajul # 13
Super=Manager
Grup: Membru
Mesaje: 243
Status: Offline
ontopic->nu am cum sa stau pe server dimineata ca sunt la liceu clasa a 12-a:|
offtopic->o idee buna rcon dar eu momentan nush pe cine sa nominalizez


viitor Doctor Inginer Ion-Dorin Udrea
 
S3rGiuData: Sambata, 07 Februarie 2009, 00:24 | Mesajul # 14
=Moderator=
Grup: Membru
Mesaje: 511
Status: Offline
poi dak e oana si dak vor mai fi numiti ktiva admini....cred k e rezolvata prb asta smile

CODATI va avertizez dak va mai prind va transez >:)
 
aldisData: Sambata, 07 Februarie 2009, 05:13 | Mesajul # 15
Super-Membru
Grup: Blocati
Mesaje: 86
Status: Offline
eu in stau in special seara dar fac excepti acuma ca sotia a pleat frattilor este ora 6 dimineata am jucat cu inca 3 playeri:)) ce sa fac mai stau mai ies mai intru oricum am s aintru in intervalul 9 ...10 11 am s afac vizite de cate 20 ,30 de minute ptr a vedea ce se intampla ..ok cu respect

Added (2009-02-07, 6:13 Am)
---------------------------------------------
nu pot si eu sa stau chiar aseha mult ca stiti aveam un monitor lcd de 32 INCH 81 cm si nu ma dureau ochii acum ca ala sa Sticat a trebuii s aimi iau o bomba cu tub si ma cam doare capul serios incep sa vad in ceata la cat stau in fata lui smile biggrin


Counetr Strike Is Mi Life
 
Forum » Forum Server ..::R.c.o.n::..[GunGame] - Rcon.no-ip.org » Discutii legate de Server - Rcon.no-ip.org » pentru admini (important(POATE LUATI IN CALCUL))
  • Pagina 1 din 2
  • 1
  • 2
  • »
Căutare:

Copyright Rcon.Ucoz © 2024
Taguri:
rcon.ucoz, pluginuri cs, mp3 muzica, cfg cs, maps cs, download, videoclipuri, plugin cs, lista servere cs games, jocuri, Lista Huburi DC++ Romanesti, Download Filme noi gratis, descarca filme gratis