Rcon.Ucoz 16:39 - 19 Mai 2024
 

 

 





















 

..::R.c.o.n::.. GunGame Server
Bine aţi venit Vizitator
[ Mesaje noi · Membrii · Regulamentul forumului · Căutare ]
  • Pagina 1 din 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • »
Forum » Forum Server ..::R.c.o.n::..[GunGame] - Rcon.no-ip.org » Discutii legate de Server - Rcon.no-ip.org » PTR ADMINI DIN RO DE PE GUNGAME SI DIN AUS :P...INTRUNIRE (sa o facem lata......)
PTR ADMINI DIN RO DE PE GUNGAME SI DIN AUS :P...INTRUNIRE
kytantonyData: Joi, 19 Februarie 2009, 10:06 | Mesajul # 1
Mini-Membru
Grup: Membru
Mesaje: 285
Status: Offline
se tot vb de o intrunire in vara asta sau din primavara (sa mai dea caldura) intre noi admini in scopuri de betie lata biggrin si de discuri legate de server sau mai stiu eu ce..ideea este ca va fi ceva interesant si poate chiar placut sunt sigur ptr multi..am vb cu udy si locatia ar fi in brasov cea mai ideala biggrin booze ...acuma astept idei sau sugesti sau cine ar fi interesat de asa ceva...vb lui udy care nu vine ia ban laugh laugh lol respect

veghez din lumea de dincolo....
 
deCartierData: Joi, 19 Februarie 2009, 13:12 | Mesajul # 2
Mini-Membru
Grup: Membru
Mesaje: 198
Status: Offline
biggrin :)))
e tare ideea dar conteaza cand si unde mai sigur?
de pot veni cu cel mai mare drag vin cand e vb de baute tongue booze booze booze booze booze


 
S3rGiuData: Joi, 19 Februarie 2009, 14:19 | Mesajul # 3
=Moderator=
Grup: Membru
Mesaje: 511
Status: Offline
acelasi lucru k si la madalin si la mn....insa io am doar vreo 17 ani si plm e o locatie km indepartata d mn si nu cred k am permisiunea sa ajung singur aja departe :))....da oriqm aia kre va duceti distractie placuta!(dak va duceti :)) )

CODATI va avertizez dak va mai prind va transez >:)
 
kytantonyData: Joi, 19 Februarie 2009, 14:24 | Mesajul # 4
Mini-Membru
Grup: Membru
Mesaje: 285
Status: Offline
sergiule crezi ca scapi?....e vb asa doar la brasov mai e pana atunci ...spune u cam pe unde ai putea...e vb sa vedem niste pareri de locatii prima data si apoi o sa vedem si data....si man vin eu dupa tine dk ma enervezi:D

veghez din lumea de dincolo....
 
S3rGiuData: Joi, 19 Februarie 2009, 14:50 | Mesajul # 5
=Moderator=
Grup: Membru
Mesaje: 511
Status: Offline
o locatie mai aproape d gorj...valcea e perfecta pt mn....mai ales pt x dak e in valcea :>:>

CODATI va avertizez dak va mai prind va transez >:)
 
udyData: Joi, 19 Februarie 2009, 15:24 | Mesajul # 6
Mini-Membru
Grup: Membru
Mesaje: 289
Status: Offline
valcea sa fie

ioooooooo
 
deCartierData: Joi, 19 Februarie 2009, 15:40 | Mesajul # 7
Mini-Membru
Grup: Membru
Mesaje: 198
Status: Offline
Rm.Valcea ???
eu sunt in baia mare am de mers multi km:D
eu am 18 ani de mers ma pot duce si pot bea destul ca sunt obisnuit:)) dar e cam departe rm valcea
nush
mai vedem si cat sa stam acolo sau cum merge bem 2 ore si merge aks :))))sau cum?:D


 
S3rGiuData: Joi, 19 Februarie 2009, 15:43 | Mesajul # 8
=Moderator=
Grup: Membru
Mesaje: 511
Status: Offline
poi nu e X d acolo...ne cazeaza la el :)))

CODATI va avertizez dak va mai prind va transez >:)
 
CiTa_ZaPacItAData: Joi, 19 Februarie 2009, 16:19 | Mesajul # 9
Super=Manager
Grup: Membru
Mesaje: 202
Status: Offline
ma dak tot vretzi vara asa sa se mai incalzeasca veniti la mare :)))

Nu beau, NU fumez, ma scol la 6 in fiecare zi, ma culc la 10, nu-mi insel nevasta. asta pana ies din puscarie
 
rconData: Joi, 19 Februarie 2009, 16:41 | Mesajul # 10
Administrator
Grup: (*-=Administrator=-*)
Mesaje: 1123
Status: Offline
Iauzi domne la ei ce vor ei sa faca biggrin pai o sa ne uitam pe o harta si apoi vedem care este locul cel mai aproape de fiecare (Adika Centrul) .. tongue k la Valcea din partea mea veniti dar e prea departe pt unii smile

 
dnyData: Joi, 19 Februarie 2009, 18:05 | Mesajul # 11
Mini-Manager
Grup: Membru
Mesaje: 120
Status: Offline
La mare zic eu ca e cel mai bn ca aproape toata lumea se duce la mare mie oricum mie indiferent unde si cand...se merita sa ne vdm mai ales ca sunt si admini mai la 17 18 ani...mie sa`mi ziceti unde si cand si am venit...

Added (2009-02-19, 7:05 Pm)
---------------------------------------------
Si inca ceva sa nu va bazati pe mn la bautura ca nus prea mai beau lla mn in oras se practica altele..in special fetele is cele mai avansate in grad:))


StaY High All The Time
 
Prof_JuDoKData: Joi, 19 Februarie 2009, 18:38 | Mesajul # 12
Mini-Membru
Grup: Membru
Mesaje: 460
Status: Offline
lol frate :|:| eu cum vin ?:|:|:|:| nu ma lasa mama =))))))))))=))))))) glumeam :P nush daca pot venii :|:| ji sa vin ji singur ma rataces in puii mei :|:|

☻/
/▌
/ \

 
deCartierData: Joi, 19 Februarie 2009, 19:38 | Mesajul # 13
Mini-Membru
Grup: Membru
Mesaje: 198
Status: Offline
eu am app 18 ani de baut beau destul cu valcea sau marea e cam naspa pt mn sun din baia mare ide unde se agata harta in cui e departe valcea de mn nush
de ratacit nu ma ratacesc ca am mai umblat aiurea asa la baute prin orase numai sa nu se ia cineva de noi cand suntem betii ca apoi ne ia politia de ii batem :))))))))))) tongue tongue tongue tongue tongue tongue tongue tongue
mai vedem:))


 
aldisData: Joi, 19 Februarie 2009, 20:32 | Mesajul # 14
Super-Membru
Grup: Blocati
Mesaje: 86
Status: Offline
LA MARE FRATILOR VA VA CAZEZ LA MINE LA VARA SIASA REFAC CASA MA SI AJUTATI:)=)) E VARA E MIJTO LA MARE PE PLAJA BAUTE ETC :X

Added (2009-02-19, 9:32 Pm)
---------------------------------------------
Mario facem `procura te iau pe numele meu am eu grija de tine raspund eu:))


Counetr Strike Is Mi Life
 
S3rGiuData: Joi, 19 Februarie 2009, 20:34 | Mesajul # 15
=Moderator=
Grup: Membru
Mesaje: 511
Status: Offline
aha.....ai grija d mn ha?....dak dai d baut stau singur ma nu tr sa aiba cnv grija d mn =))))

CODATI va avertizez dak va mai prind va transez >:)
 
Forum » Forum Server ..::R.c.o.n::..[GunGame] - Rcon.no-ip.org » Discutii legate de Server - Rcon.no-ip.org » PTR ADMINI DIN RO DE PE GUNGAME SI DIN AUS :P...INTRUNIRE (sa o facem lata......)
  • Pagina 1 din 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • »
Căutare:

Copyright Rcon.Ucoz © 2024
Taguri:
rcon.ucoz, pluginuri cs, mp3 muzica, cfg cs, maps cs, download, videoclipuri, plugin cs, lista servere cs games, jocuri, Lista Huburi DC++ Romanesti, Download Filme noi gratis, descarca filme gratis