Rcon.Ucoz 16:46 - 19 Mai 2024
 

 

 





















 

..::R.c.o.n::.. GunGame Server
Bine aţi venit Vizitator
[ Mesaje noi · Membrii · Regulamentul forumului · Căutare ]
  • Pagina 1 din 1
  • 1
Forum » Forum Server ..::R.c.o.n::..[GunGame] - Rcon.no-ip.org » Discutii legate de Server - Rcon.no-ip.org » ptr cunostinta personala (astept raspunsuri)
ptr cunostinta personala
kytantonyData: Sambata, 14 Martie 2009, 13:16 | Mesajul # 1
Mini-Membru
Grup: Membru
Mesaje: 285
Status: Offline
azi de dimi am intrat pe server....3 codati cu wall..am dat blind si unul mai are si nesimtirea sa spuna cu o mapa inainte sa vad de codati si chiar el era....intrebarea mea este dk se poate ca blindul sa aiba si prob cumva si dk mai dau blind si jucatorul joaca mai are rost sa ii fac poze sau nu?...ptr ca am auzit cum ca admini nu prea fac poze dar ptr blind eu zic ca nu are nici un rost sa te mai incarci cu alta comanda din moment ce codatul are blind si joaca...poti prinde alti pana ce mai stai sa iei si poze...nu? deci inka o data comanda amx_blind poate avea si prob sa nu functioneze mereu..ptr ca de aratat imi arata ca jucatorul are blind...va multumesc

veghez din lumea de dincolo....
 
DeeJaYData: Sambata, 14 Martie 2009, 13:46 | Mesajul # 2
-Manager-
Grup: Membru
Mesaje: 171
Status: Offline
pai din moment ce i`ai dat blind si joaca dupa parerea mea e codat...
am fost si eu admin..si cand dadeam blind nu mi sa int niciodata sa aiba prob cum zici tu..adik sa nu mearga comanda..comanda nu are de ce sa nu mearga dn moment ce ai acces la ea merge..eu asa cred..si daca ii dai blind si joaca..fai si poze ca doar nu dureaza mult;))sa ai macar 2 probe ca are coduri..te`am salutat:)


Dimineata cand ma trezesc... ma trezesc cu frica
Ca gaborii ar putea sa vina sa ma ia la circa
Asta este lumea oamenilor cu multi bani...
 
rconData: Sambata, 14 Martie 2009, 13:49 | Mesajul # 3
Administrator
Grup: (*-=Administrator=-*)
Mesaje: 1123
Status: Offline
Deci nu esxista nici o problema la comanda de amx_blind nume , si daca respectivul joaca in continuare chiar si dupa comanda de blind ... bye bye Ban Permanent ! ... Fara discuti sa il vad io k mai are si nesimtirea de a veni aici sa zica ceva angry
Deci nu mai e nevoie de poze. (anumite coduri recunosc comanda de blind deci mare atentie mai bine stati mai mult pe jucator si vedeti cum joaca chiar si fara sa mai dati comanda de blind )


 
kytantonyData: Sambata, 14 Martie 2009, 14:08 | Mesajul # 4
Mini-Membru
Grup: Membru
Mesaje: 285
Status: Offline
am inteles X-ule...de obicei dau de 2 ori blind la un jucator si stau pe el mai mult......ovy nu vad rostrul la poze dk esti pe el si ii mai dai si blind irosesti timp dejeaba....

veghez din lumea de dincolo....
 
DeeJaYData: Sambata, 14 Martie 2009, 16:01 | Mesajul # 5
-Manager-
Grup: Membru
Mesaje: 171
Status: Offline
dap asa este...aveti dreptate:)..are dreptate X..asa am zis si eu..ca nu are cum sa nu mearga comanda pentru blind..daca ai accees la ea este imposibil sa nu mearga:)v`am salutat..si sa ne lovim de cati mai putini codati destia infecti:)

Dimineata cand ma trezesc... ma trezesc cu frica
Ca gaborii ar putea sa vina sa ma ia la circa
Asta este lumea oamenilor cu multi bani...
 
dnyData: Sambata, 14 Martie 2009, 16:50 | Mesajul # 6
Mini-Manager
Grup: Membru
Mesaje: 120
Status: Offline
Deci sa facem curatenie:))

StaY High All The Time
 
deCartierData: Sambata, 14 Martie 2009, 18:00 | Mesajul # 7
Mini-Membru
Grup: Membru
Mesaje: 198
Status: Offline
da curetenie:))
tony comanda merge bn fi sigur si cn joaca cu blind BAN cu zice si X
nu are cum sa nu mearga comanda
doar sa fi atent sa scrie in consola ca acel jucator a luat blind ca se poate sa dai fix cand e mort si nu are efect at tongue tongue


 
Prof_JuDoKData: Duminica, 15 Martie 2009, 04:05 | Mesajul # 8
Mini-Membru
Grup: Membru
Mesaje: 460
Status: Offline
de mers nu are cum sa nu mearga blindul... da sa dai blind omul sa fie codat ji sa ia blindul se poate biggrin

☻/
/▌
/ \

 
Forum » Forum Server ..::R.c.o.n::..[GunGame] - Rcon.no-ip.org » Discutii legate de Server - Rcon.no-ip.org » ptr cunostinta personala (astept raspunsuri)
  • Pagina 1 din 1
  • 1
Căutare:

Copyright Rcon.Ucoz © 2024
Taguri:
rcon.ucoz, pluginuri cs, mp3 muzica, cfg cs, maps cs, download, videoclipuri, plugin cs, lista servere cs games, jocuri, Lista Huburi DC++ Romanesti, Download Filme noi gratis, descarca filme gratis