Rcon.Ucoz 16:27 - 19 Mai 2024
 

 

 





















 

..::R.c.o.n::.. GunGame Server
Bine aţi venit Vizitator
[ Mesaje noi · Membrii · Regulamentul forumului · Căutare ]
  • Pagina 1 din 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
Forum » Forum Server ..::R.c.o.n::..[GunGame] - Rcon.no-ip.org » Discutii legate de Server - Rcon.no-ip.org » IMPORTANT ASTEPT RASPUNSURI... (tot ceva ptr codati)
IMPORTANT ASTEPT RASPUNSURI...
kytantonyData: Miercuri, 18 Martie 2009, 10:48 | Mesajul # 1
Mini-Membru
Grup: Membru
Mesaje: 285
Status: Offline
am gasit un plugins despre care cred ca uni dintre voi il stiti si se refera la jucatori care au bunnyhop(il depisteaza) adik iepurasul saltaret pe romaneste.....:)))))...acuma vreau sa stiu si parerea voastra dk sa il punem pe server si cei care stiu dk face sau nu lag....bineinteles ca parerea lui X-il conteaza cel mai mult ptr ca el o sa il aprobe pana la urma sau nu dar banuiesc ca vrea sa stie si el dk am fi toti de acord.....cu asta profu nu mai zice nimeni ca esti codat cu bunnyhop :)))

PS: cei care nu raspund inseamna ca au bunnyhop deci .... biggrin oops respect
deci sa se inteleaga bine pluginul asta ii da afara pe aia cu bunnyhop nu ne baga noua sau la alti bunnyhop...

Atasare: kzm_scriptdetec.rar (9.6 Kb)


veghez din lumea de dincolo....

Mesaj editat de kytantony - Miercuri, 18 Martie 2009, 14:38
 
GroparuData: Miercuri, 18 Martie 2009, 13:38 | Mesajul # 2
Super=Manager
Grup: Membru
Mesaje: 243
Status: Offline
daca acest plugin nu face lag eu sunt de acord

viitor Doctor Inginer Ion-Dorin Udrea
 
dnyData: Miercuri, 18 Martie 2009, 13:58 | Mesajul # 3
Mini-Manager
Grup: Membru
Mesaje: 120
Status: Offline
Si eu sunt de acord..:d

StaY High All The Time
 
CiTa_ZaPacItAData: Miercuri, 18 Martie 2009, 14:06 | Mesajul # 4
Super=Manager
Grup: Membru
Mesaje: 202
Status: Offline
nu`s de acord cu el ....ma enerveaza:)) sar aia k mushtele

Nu beau, NU fumez, ma scol la 6 in fiecare zi, ma culc la 10, nu-mi insel nevasta. asta pana ies din puscarie
 
kytantonyData: Miercuri, 18 Martie 2009, 14:07 | Mesajul # 5
Mini-Membru
Grup: Membru
Mesaje: 285
Status: Offline
mai cita pai tocmai aia e ideea ca sa nu mai sara aia....sa ii dea afara....sau u ce ai inteles ca e ptr noi sa sarim????? sau ai cumva bunnyhop si tie frica sa nu te depisteze? :)))))))....eu astept raspuns de la profu biggrin

veghez din lumea de dincolo....

Mesaj editat de kytantony - Miercuri, 18 Martie 2009, 14:09
 
ScorpionData: Miercuri, 18 Martie 2009, 14:08 | Mesajul # 6
Mini-Moderator
Grup: Manager
Mesaje: 336
Status: Offline
bash :bash: bash :bash: bash :bash: bash :bash: beta :beta: beta bash :bash: bash :bash: fuck bunny hop!

cita!!!!!!!!!!!!!!!!!!! iti dau ban ca protejezi bunny hop!!! bash bash bash bash bash blow blow blow brows brows brows brows brows brows brows brows clap clap


i love my people :))))))

Mesaj editat de Scorpion - Miercuri, 18 Martie 2009, 14:10
 
CiTa_ZaPacItAData: Miercuri, 18 Martie 2009, 14:09 | Mesajul # 7
Super=Manager
Grup: Membru
Mesaje: 202
Status: Offline
sa bage script ma? sau cum?

Nu beau, NU fumez, ma scol la 6 in fiecare zi, ma culc la 10, nu-mi insel nevasta. asta pana ies din puscarie
 
kytantonyData: Miercuri, 18 Martie 2009, 14:10 | Mesajul # 8
Mini-Membru
Grup: Membru
Mesaje: 285
Status: Offline
stie X-ul ce sa faca cu el dk vrea sa il bage....e anticheat intr-un fel asta.....

sa iti explic pe RO cita :))...deci u ai cod bunny hop care pe multe servere e vazut ca cod....dk X-ul baga asta teoretic u nu mai poti intra pe server ptr ca pluginul asta vee ca ai ala si te da afara sau ban sau kick ca inka nu l-am testat sa vad ce iti face....intelegi acuma?


veghez din lumea de dincolo....

Mesaj editat de kytantony - Miercuri, 18 Martie 2009, 14:14
 
CiTa_ZaPacItAData: Miercuri, 18 Martie 2009, 14:13 | Mesajul # 9
Super=Manager
Grup: Membru
Mesaje: 202
Status: Offline
stai ma scorpioaneeeeee:))) k n`am stiut de script eu am crzut k sa dea voie sa se joace cu bunny hop pe server nu am inteles k e vb de script aku am proceput :))) sunt pro si eo:)) da tot asa sa nu faca larg...:D:D:D:D cranky cranky cranky

Nu beau, NU fumez, ma scol la 6 in fiecare zi, ma culc la 10, nu-mi insel nevasta. asta pana ies din puscarie
 
ScorpionData: Miercuri, 18 Martie 2009, 14:15 | Mesajul # 10
Mini-Moderator
Grup: Manager
Mesaje: 336
Status: Offline
bb bb bb beta beta beta beer beer beer beer beer beer beer beer beer
mah merem la o bere beer beer beer beer beer beer beer beer clap clap death deal


i love my people :))))))
 
DeeJaYData: Miercuri, 18 Martie 2009, 14:36 | Mesajul # 11
-Manager-
Grup: Membru
Mesaje: 171
Status: Offline
sunt de acord biggrin

Dimineata cand ma trezesc... ma trezesc cu frica
Ca gaborii ar putea sa vina sa ma ia la circa
Asta este lumea oamenilor cu multi bani...
 
rconData: Miercuri, 18 Martie 2009, 16:35 | Mesajul # 12
Administrator
Grup: (*-=Administrator=-*)
Mesaje: 1123
Status: Offline
Ok o sa il probez sa vedem cum se prezinta si pana la urma cineva trebuie sa incerce sa intre cu bunnyhop sa vedem daca are vreun efect nu ? biggrin tongue

Dar asta depinde de voi care va oferiti voluntar k eu unu habar nu am cu ce se mananca nu am avut niciodata acest script sau ce o fi


 
GroparuData: Miercuri, 18 Martie 2009, 17:42 | Mesajul # 13
Super=Manager
Grup: Membru
Mesaje: 243
Status: Offline
nici eu si pana mai ieri habar naveam ce ii:))
nu joc cs cu nici macar vreun config:D


viitor Doctor Inginer Ion-Dorin Udrea
 
ionData: Miercuri, 18 Martie 2009, 21:20 | Mesajul # 14
Mini-Membru
Grup: Membru
Mesaje: 6
Status: Offline
dap...zic sa se puna..(pentru ca azi am intrat cu bunnyhop si mia dat ban 10 minute, dar pot intra iar pe server chiar daca zice ca mia dat ban) miam schimbat pe use defaluts si nu mia mai dat ban deci sunt de acord sa se puna ,dar tot o sa se poate intra iar pe server wink wink

Nu te holba Prostule!!
 
rconData: Miercuri, 18 Martie 2009, 22:05 | Mesajul # 15
Administrator
Grup: (*-=Administrator=-*)
Mesaje: 1123
Status: Offline
aia am pus io asa sa te dea afara si sa poti intra daca e pot sa il pun sa dea ban adevarat

 
Forum » Forum Server ..::R.c.o.n::..[GunGame] - Rcon.no-ip.org » Discutii legate de Server - Rcon.no-ip.org » IMPORTANT ASTEPT RASPUNSURI... (tot ceva ptr codati)
  • Pagina 1 din 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
Căutare:

Copyright Rcon.Ucoz © 2024
Taguri:
rcon.ucoz, pluginuri cs, mp3 muzica, cfg cs, maps cs, download, videoclipuri, plugin cs, lista servere cs games, jocuri, Lista Huburi DC++ Romanesti, Download Filme noi gratis, descarca filme gratis