Rcon.Ucoz 17:38 - 19 Mai 2024
 

 

 





















 

..::R.c.o.n::.. GunGame Server
Bine aţi venit Vizitator
[ Mesaje noi · Membrii · Regulamentul forumului · Căutare ]
  • Pagina 1 din 1
  • 1
Forum » Forum Server ..::R.c.o.n::..[GunGame] - Rcon.no-ip.org » Discutii legate de Server - Rcon.no-ip.org » Probleme server
Probleme server
MuCData: Luni, 27 Aprilie 2009, 09:55 | Mesajul # 1
Mini-Membru
Grup: Membru
Mesaje: 4
Status: Offline
In mod normal ar trebui probabil sa fac cerere de unban(nu folosesc coduri sau alte avioane cu motor) dar din cate am observat e sigur o problema a serverului, astfel incat voi posta aici. Saptamana trecuta intr-o dimineata, fara administratori on line, a picat din senin intregul server, scotand din joc toate sloturile mai putin vreo 3 jucatori. Ulterior s-au reconectat marea majoritate a celor ce jucau. La mine situatia este asemanatoare celei postate in alte threaduri, serverul comportandu-se ca un admin virtual cu mesajul "Added to banned list" si gata. Intrucat este o problema tehnica ce a mai fost discutata anterior, poate se face ceva in sensul asta. Ip-ul meu este 89.43.233.17. Multumesc
 
kytantonyData: Luni, 27 Aprilie 2009, 11:34 | Mesajul # 2
Mini-Membru
Grup: Membru
Mesaje: 285
Status: Offline
ms muc ptr anuntul asta...vom vedea ce e de facut....am sa nunt si pe ownerul serverul sa vedem de la ce se poate intampla treaba asta...ms oricum...ptr unban am sa vb tot cu seful si se va rezolva

veghez din lumea de dincolo....
 
MuCData: Luni, 27 Aprilie 2009, 13:46 | Mesajul # 3
Mini-Membru
Grup: Membru
Mesaje: 4
Status: Offline
Si eu multumesc pentru promptitudine. smile
 
ScorpionData: Luni, 27 Aprilie 2009, 18:57 | Mesajul # 4
Mini-Moderator
Grup: Manager
Mesaje: 336
Status: Offline
bun sa vedem ce putem rezolva

i love my people :))))))
 
Forum » Forum Server ..::R.c.o.n::..[GunGame] - Rcon.no-ip.org » Discutii legate de Server - Rcon.no-ip.org » Probleme server
  • Pagina 1 din 1
  • 1
Căutare:

Copyright Rcon.Ucoz © 2024
Taguri:
rcon.ucoz, pluginuri cs, mp3 muzica, cfg cs, maps cs, download, videoclipuri, plugin cs, lista servere cs games, jocuri, Lista Huburi DC++ Romanesti, Download Filme noi gratis, descarca filme gratis