Rcon.Ucoz 18:36 - 19 Mai 2024
 

 

 





















 

..::R.c.o.n::.. GunGame Server
Bine aţi venit Vizitator
[ Mesaje noi · Membrii · Regulamentul forumului · Căutare ]
  • Pagina 1 din 1
  • 1
Forum » Forum Server ..::R.c.o.n::..[GunGame] - Rcon.no-ip.org » Discutii legate de Server - Rcon.no-ip.org » Dovada Furt de pe site-ul rcon.ucoz (Informatii)
Dovada Furt de pe site-ul rcon.ucoz
rconData: Duminica, 05 Iulie 2009, 21:35 | Mesajul # 1
Administrator
Grup: (*-=Administrator=-*)
Mesaje: 1123
Status: Offline
Asa cum se auzea k Individul Sergiu a furat de pe site-ul nostru script pentru chat precum si idei aproape k a copiat site-ul www.rcon.ucoz.com am decis sa va arat dovada si asta k sa nu creada mai multi dintre voi k vorbesc prostii sau am ceva cu el sau restul ...

Dovada :

Dovada poza facuta in Print Screen

Asta este una din cateva k deja a inceput sa evolueze omu si sa invete sa isi faca singur smile


 
Oana18Data: Duminica, 05 Iulie 2009, 23:30 | Mesajul # 2
-Membru-
Grup: =Nesimtit=
Mesaje: 287
Status: Offline
ceva logic domne smile odata ce o invatzat aici ceva fiecare face mai departe nu ? smile bine .. cine e interesat ... cool

sorgen über sorgen nicht zu viell, es kommt ja doch wie gott es will
 
tonyData: Luni, 06 Iulie 2009, 10:03 | Mesajul # 3
Mini-Membru
Grup: Membru
Mesaje: 19
Status: Offline
asta intrece tot ce se poate numi penibil ma jur....ptr cei care vreti site cu chat da-ti in partea stanga sus la Wiew la explorer sau opera sau ce aveti si vedeti ca acolo aveti Source dupa care copiati ce script vrea p... voastra...era sa uit....eu am facut chatul la site la sergiu din faza asta...si ce sa copiat de la tine a fost forma html dar nu vad o poza de la tine,nu vad culori la fel...deja o dam in peibil de tot marius ma jur...lasa-ti omul in pace fiecare se descurca cum poate ptr ca sunt sigur ca la fel te-ai descurcat si tu...am facut reclama eu sau sergiu aici la tine?e ceva exact la fel din siteul tau?...am inteles ca ai ceva cu sergiu...dar deja o duceti in extreme total aiurea ma jur....ca am piocat si eu la mijloc?sincer acuma nu mai sunt asa de sigur..la inceput era poate cel mai tare server...acuma e cam VARZA....admini din parti...lume din parti...era o vreme cand culmea mergeam cu sergiu,cartier si eu si etc pe alte server de faceam reclama,chiar dk luam ban sau destroy...acuma admini tai joaca pe alte servere :))..misto nu?...deci te rog eu frumos hai sa incetam cu tampenia asta...nici eu nici sergiu nu avem nik cu tine,dar vad ca tu ai ceva cu sergiu f grav..pacat mariuse de ce am crezut despre tine si server...
 
rconData: Luni, 06 Iulie 2009, 17:20 | Mesajul # 4
Administrator
Grup: (*-=Administrator=-*)
Mesaje: 1123
Status: Offline
tony tu ai habar cate injuraturi mi-am luat eu de la sergiu ???????????? iti spun eu NU. si apropo furat ma refer la scriptul de chat plus un pic din designul site-ului meu deci in source am gasit pana si linkuri catre site-ul meu cu poze furate dupa care le-a schimbat ieri cand a constatat k am schimbat eu pozele cu scrisul ala de "furt" , deci sa fim seriosi nu am nimik cu nimeni dar cand vad atata ura si nerecunoastere sincer ma umplu de nervi , nu zice nimeni sa nu furi dar fura ideea nu si scriptul k nu e deloc frumos ... si apropo eu nu am furat nimik de la nimeni singurele sant un joc + scripturile de filme si muzika in rest te asigur k 80% din tot site-ul este facut de mainile si mintea mea iar 20% de la cei care tin hostul plus un pik de idei luate de la cateva site-uri .. deci Idei nu altceva, si inca ceva in legatura cu Serverul nu mai e treaba mea odata ce numai platesc singur la el , deci sant si cei care platesc iar daca lor le convine asa asta e ... in rest numai bine.

 
Oana18Data: Luni, 06 Iulie 2009, 21:22 | Mesajul # 5
-Membru-
Grup: =Nesimtit=
Mesaje: 287
Status: Offline
bangin bangin bangin bangin bangin bangin bash bash bash bash bash gata bah !! terminati fiecare face ce poate smile ceva normal k nu ai place sa stea la mana nimanui wink la sergiu smile

sorgen über sorgen nicht zu viell, es kommt ja doch wie gott es will
 
GroparuData: Marti, 07 Iulie 2009, 06:58 | Mesajul # 6
Super=Manager
Grup: Membru
Mesaje: 243
Status: Offline
se mai inplanta,pardon, intampla:))

viitor Doctor Inginer Ion-Dorin Udrea
 
looserData: Miercuri, 08 Iulie 2009, 12:17 | Mesajul # 7
Mini-Membru
Grup: Membru
Mesaje: 1
Status: Offline
ce tot vb aiurea aici
Mariuse nu vezi ca iti bati capu si faci rosu in gat de cat strigi singur prin casa cred pentru ca sergiu are sv sau site
care e prb ta? BRAVO lui ca e destept si si-a facut el singur site si sv
cce copiat tot vb siteu e tot de la ucoz decie normal safie la fel formatu
chatu e cu scriptu luat de la page source pentru cei care stiu unde e acea optiune si pentru ce foloseste
e furat de la tn si alte siteuri au chat din ala
si nu e creati proprie cum zici u
ataca ca e creat de tn dovedeste asta daca u susti
ca a luat el niste idee de la tn ?asta ce te deranjeaza ? dupa cat te-a ajutat el merita macar sa il ajuti si u dar la tn nu e cazul ca te oftici rapid pe toti
ca erau pz de la tn da ca era scriptu dar le-a modificat pt ca stia si e usor de modificat pentru cei destepti cum e el si alti
in rest ce mai e copiat ca zici ca e copiat tot siteu zi u ce e ca nici chatu nu e
nu ai zis nici odata bravo sergiule cand era admin si era zilnic ore insir pe sv dar akm scoti ochii ce om esti u ??de .....
cu tony la fel era bun cat te-a ajutat cand l-a ajutat putin pe sergiu gata afara cu el ca nu e bun de nik ,dar cand a tinut sv lui ca redirect la tn era bn NU?
astea nu le zici cate fapte bune au facut pt tn si pt a ajuta acest server
asa ca ai pierdut f multe de la admini buni ca sergiu tony si multi alti si akm ai ajuns sa ai admini din aia care cand eram noi admini ei erau considerati codati si ultimi de pe sv stii destul de bn nu dau nume akm ca nu am nik cu ei dar u ii considerai asa
akm daca intri pe sv vezi cel putin 1-2 cu aim sau speed si admini nu i ivezi sau stau spec si ei vb pe mess nu is atenti la joc
defapt nu au la cn ca doar 5 jucatori ai pe sv max 10
cand eram noi aveai cate 18-22 era full nu era loc sa intre nimeni
akm e gata de sv si de tn cred ca te tot plangfi ca nush ce ca blablabla
asta e mariuse gandeste inainte de a spune ceva si gandestete cat am ajutat noi sv s isiteu tau si u nu ziceai nici ms
si asta pot spune si ceilalti admini dar poate le e frica sa nu piarda adminu
oricum mai ai multe de invatat mariuse de la viata si cum sa te comporti
si fa-ti marca inregistrata la tot ce ai pe site sa nu furam ceva de la tn si s aplangi ca un copil de 3 ani

Akm ti-ai tras joc cica gen travina e super naspa acel joc si nu e Regatele RCON :)))ca e joc pe net online de multa vreme si u ai pus numele tau acolo
poate ca fraieresti pe unii sa creada ca e creat de tn dar se insala
deci asta e copiat iei jocu si pui RCON pe el sa creada ca e al tau
loosere:))
noi ne descurcam mai bn ca tn akm si asta o sa se vada in timp ca nu suntem ca tn
si nu tot spune ca te injura sergiu sa ualti ca nu e asa
arata mailurile cu injuraturi sau alte dovezi
noi suntem baieti de treaba si stiu asta majoritatea
asa ca salutare X mai ai de invatat daca vrei ceva scripturi anunta-ma ca iti dau eu cu pr mei ca stim sa face msinguri scripturi nu ca tn ca nu sti sa vb

si care e furtul designul tau ca nu stiu
arata-mi cu o pz mare sa o vad
zici ca u ai facut chatu ala si 20% cei de la host poi u nu sti sa faci java sau html nik ca esti bota nici nu sti cum se incepe dar sa faci un chat u
invata mai vreo 30 de ani si apoi poate o sa iasa ceva chat dar pentru politisti;)

din partea lui deCartier sa ma tineti minte si stiti cn am fost eu cand am fost pe sv la RCON si tot cu el tineti ca doar el e sefu vostru
bft la toti app:)

Mesaj editat de looser - Miercuri, 08 Iulie 2009, 12:19
 
[R]InnocenseData: Miercuri, 08 Iulie 2009, 12:43 | Mesajul # 8
Mini-Moderator
Grup: Moderator
Mesaje: 131
Status: Offline
sunt satula de certurile voastre de copii mici ....

Trebuie sa-ti asumi riscuri pentru a-ti indeplini visele.
 
rconData: Miercuri, 08 Iulie 2009, 16:32 | Mesajul # 9
Administrator
Grup: (*-=Administrator=-*)
Mesaje: 1123
Status: Offline
bai "pistol cu apa" cand ai invata sa scri corect atunci sa vi sa ma s... pana atunci iti doresc tie si la toti invidiosii mei si ai site-ului si serverului multa m...

apropo ce kkt va laudati atata k sergiu si tony m-au ajutat la server ??? cand aveam eu serverul asta voi habar nu aveati de el si cand il tineam de acasa idem, deci cand ati venit voi pe serveru asta cred k deja era o gramada de lume ...

Nu am cu ce sa multumesc decat pentru k au avut grija de server in rest k au adus oameni pe el ??? .. sa fim seriosi deja era lume nu cred k erau 2-3 oameni asa k gata cu plansul pe aici .. va pupa tata


 
Forum » Forum Server ..::R.c.o.n::..[GunGame] - Rcon.no-ip.org » Discutii legate de Server - Rcon.no-ip.org » Dovada Furt de pe site-ul rcon.ucoz (Informatii)
  • Pagina 1 din 1
  • 1
Căutare:

Copyright Rcon.Ucoz © 2024
Taguri:
rcon.ucoz, pluginuri cs, mp3 muzica, cfg cs, maps cs, download, videoclipuri, plugin cs, lista servere cs games, jocuri, Lista Huburi DC++ Romanesti, Download Filme noi gratis, descarca filme gratis