Rcon.Ucoz 21:38 - 19 Mai 2024
 

 

 





















 

..::R.c.o.n::.. GunGame Server
Bine aţi venit Vizitator
[ Mesaje noi · Membrii · Regulamentul forumului · Căutare ]
  • Pagina 1 din 2
  • 1
  • 2
  • »
Forum » Forum Server ..::R.c.o.n::..[GunGame] - Rcon.no-ip.org » Discutii legate de Server - Rcon.no-ip.org » Propunere (Daca vrea seful rcon)
Propunere
fasterData: Duminica, 19 Iulie 2009, 23:04 | Mesajul # 1
Super-Membru
Grup: Moderator
Mesaje: 93
Status: Offline
Eu ma gandeam asa:sererul tau e destul de cunoscut,al meu la fel e in topul celor mai jukate servere de gg,si ma gandeam asa ce ar fi sa facem un redirect dupa serv tau pe al meu sau invers,nu k ma laud eu dar la mine pe serv sunt mai multi jucatori si ma gandeam sa ne unim fortele sa facem 2 servere sa moara lumea de necaz biggrin biggrin biggrin

Ce zici accepti propunerea mea???eu m-as bucura sa fac echipa cu marele " X " dry tongue



 
rconData: Duminica, 19 Iulie 2009, 23:35 | Mesajul # 2
Administrator
Grup: (*-=Administrator=-*)
Mesaje: 1123
Status: Offline
ar fi ceva dar acum sa vedem ce zic si ceilalti admini smile

 
GroparuData: Luni, 20 Iulie 2009, 00:04 | Mesajul # 3
Super=Manager
Grup: Membru
Mesaje: 243
Status: Offline
sunt de acord ca unde'i unu nu-i putere dar unde's doi puterea creste si dusmanul nu sporeste:))
deci si prin urmare sunt total de acord cu propunerea asta si ii binevenita


viitor Doctor Inginer Ion-Dorin Udrea
 
fasterData: Luni, 20 Iulie 2009, 00:46 | Mesajul # 4
Super-Membru
Grup: Moderator
Mesaje: 93
Status: Offline
Eu va multumesc din tot sufleul k imi acceptati ideea,dar vb lui unde's mai multi puterea creste,si mie imi place serverul marelui " x " si forumul si pentru asta vreau sa ne unim sa devenim o " echipa" mai mare daca pot spune asa biggrin .
Daca vreti va dau adresa serverului meu sa intarti pe el sa vedeti si voi ce meserie de server am acolo eu :P:P nu ca vreau sa fac reclama,intai am ceru voie daca pot s-o dau sau nu cool

PS :rcoane sa mai asteptam kateva sugesti si de la restul adminilor tai si vedem rezultatul,sper sa fie unul bun



 
AbnerData: Luni, 20 Iulie 2009, 11:05 | Mesajul # 5
Mini-Membru
Grup: Membru
Mesaje: 76
Status: Offline
Si eu sunt de acord. Daca redirectul functioneaza bidirectional, nu poate sa fie decat benefic pentru ambele servere. Doar ca in acest caz, cred ca pe ambele servere ar trebui sa fie exact acelasi stil de joc (level-uri de arme)

Arata-ti respectul pentru ceilalti utilizatori folosind un limbaj corect.
 
GroparuData: Luni, 20 Iulie 2009, 11:08 | Mesajul # 6
Super=Manager
Grup: Membru
Mesaje: 243
Status: Offline
nush ce mod are serverulul lui faster dar eu ash vrea sa fie cu modul normal:P
dar cred ca o sa fie o problema sau poate nu
cum se fac cu adminii de pe rcon si de pe serverul tau?
adica parerea mea acei admini ar trebui sa aibe admin pe ambele servere..cred


viitor Doctor Inginer Ion-Dorin Udrea
 
fasterData: Luni, 20 Iulie 2009, 11:26 | Mesajul # 7
Super-Membru
Grup: Moderator
Mesaje: 93
Status: Offline
Serverul meu e tot de gungame,k ador modul asta biggrin uite daca vreti intrati si voi sa va convingeti 89.38.183.203:27015---->The Faster Guy Rull's Gun-Game.
iar la treaba cu admini nu cred k treb sa fi pe ambele servere aceiasi admini,eu zic sa ramana fiecare cu admini lui,nush parerea mea,dk aveti alte pareri spunetile



 
GroparuData: Luni, 20 Iulie 2009, 14:51 | Mesajul # 8
Super=Manager
Grup: Membru
Mesaje: 243
Status: Offline
pai sa zicem ca ar fi o posibilitate ca pe rcon sa fie 2 admini on si unu merge pe serveru tau si acolo nu sunt admini on dar sunt codati?ce face respectivu?is toaca nervii cu codatii?

viitor Doctor Inginer Ion-Dorin Udrea
 
rconData: Luni, 20 Iulie 2009, 17:30 | Mesajul # 9
Administrator
Grup: (*-=Administrator=-*)
Mesaje: 1123
Status: Offline
e buna parerea ta gropare dar mai e ceva la care nu va ganditi prea multi, la faza cu adminatul pe ambele servere ar insemna sa va declarati singuri propria voastra parola care ar duce la multe probleme ,... nu k nu am incredere in faster dar nu se stie pe viitor, parerea mea ...

 
fasterData: Luni, 20 Iulie 2009, 17:44 | Mesajul # 10
Super-Membru
Grup: Moderator
Mesaje: 93
Status: Offline
La faza cu adminatul (vb lui rcon ) eu raman k fiecare server sa-si pastreze admini,din cate am vazut eu advem amandoi destui admini.Ka la faza cu codatii nu vom scapa noi in vecii vecilor,kati admini vom avea pe serv,parca sunt k niste virusi,codatii astia biggrin :D
Deci rcon raspunsul final la propunerea mea care este???facem sau nu "afaceri" impreuna





Mesaj editat de faster - Luni, 20 Iulie 2009, 17:45
 
AbnerData: Luni, 20 Iulie 2009, 17:51 | Mesajul # 11
Mini-Membru
Grup: Membru
Mesaje: 76
Status: Offline
Ohohoho, nu stiam ca ala-i serverul tau. Am jucat pe el inainte sa-l descopar pe asta si este un server de foarte buna calitate. Acum sunt si mai de acord:)

Arata-ti respectul pentru ceilalti utilizatori folosind un limbaj corect.
 
1NoViC3Data: Luni, 20 Iulie 2009, 19:20 | Mesajul # 12
Super-Membru
Grup: Manager
Mesaje: 93
Status: Offline
De acord...

hello !!
 
fasterData: Joi, 23 Iulie 2009, 15:00 | Mesajul # 13
Super-Membru
Grup: Moderator
Mesaje: 93
Status: Offline
Deci raspunsul final este....?????Ne " cuplam " biggrin sau nu?

Added (23-Iulie-2009, 4:00 Pm)
---------------------------------------------
Pana la urma se pare k nu sunteti de acord.vb aia si tacerea e un raspuns si in cazul asta e negativ :(((((.Pacat k eu chiar am vrut sa facem o treaba buna dar se pare k voi nu vreti.

Daca va razganditi stiti unde ma gasiti tongue

multa bft





Mesaj editat de faster - Joi, 23 Iulie 2009, 15:00
 
DacData: Joi, 23 Iulie 2009, 15:06 | Mesajul # 14
-Membru-
Grup: Membru
Mesaje: 37
Status: Offline
Si eu sunt OK cu cuplatul sau redirectul, suna bine si o sa fie mai multa lume...cred ca se poate cupla adminatul pe ambele servere dar cred ca X si faster tb sa spuna daca sunt de acord cu asta..oricum...cu cat mai multi admini cu atat mai bine...o sa dispara mai multi codati in felul asta...
deci parerea mea e GO 4 IT!....iar modul...nu conteaza..poate sa fie amandoua gungame...poate puteti pune harti diferite..


Dac
 
rconData: Joi, 23 Iulie 2009, 21:36 | Mesajul # 15
Administrator
Grup: (*-=Administrator=-*)
Mesaje: 1123
Status: Offline
ok atat am vrut sa aud , faster sa ma anunti cand pui redirectul si daca nu te descurci sa imi zici

 
Forum » Forum Server ..::R.c.o.n::..[GunGame] - Rcon.no-ip.org » Discutii legate de Server - Rcon.no-ip.org » Propunere (Daca vrea seful rcon)
  • Pagina 1 din 2
  • 1
  • 2
  • »
Căutare:

Copyright Rcon.Ucoz © 2024
Taguri:
rcon.ucoz, pluginuri cs, mp3 muzica, cfg cs, maps cs, download, videoclipuri, plugin cs, lista servere cs games, jocuri, Lista Huburi DC++ Romanesti, Download Filme noi gratis, descarca filme gratis