Rcon.Ucoz 19:03 - 19 Mai 2024
 

 

 





















 

..::R.c.o.n::.. GunGame Server
Bine aţi venit Vizitator
[ Mesaje noi · Membrii · Regulamentul forumului · Căutare ]
  • Pagina 1 din 1
  • 1
Forum » Forum Server ..::R.c.o.n::..[GunGame] - Rcon.no-ip.org » Discutii legate de Server - Rcon.no-ip.org » Mod actual pe server (Discutie despre level-uri si arme)
Mod actual pe server
AbnerData: Luni, 20 Iulie 2009, 11:11 | Mesajul # 1
Mini-Membru
Grup: Membru
Mesaje: 76
Status: Offline
Am intrat mai inainte pe server si am vazut ca a fost schimbat jocul, cu toate ca nu a fost nimeni anuntat in prealabil si nu s-a discutat.
Lasand aspectul asta deoparte, nu imi place modul actual arma-cutit-arma, deoarece cei cu cutitul sunt pur si simplu carne de tun. Iar in momentul in care ai pierdut arma si esti la cutit, esti la randul tau carne de tun si nu este nimic distractiv la asta.

In modul anterior, stiai ca fiecare kill iti este rasplatit cu o arma mai buna si poti ajunge usor la cutit ca sa castigi. In teorie inteleg care este ideea noului mod, dar nu este functionala deoarece sunt multi care joaca doar sa faca kill-uri pe cei cu cutite.

Astept si parerile voastre, insa cum spuneam, nu mi se pare un mod prea interesant sau mai bine zis, distractiv pentru toata lumea. Mi s-a parut in schimb foarte inspirata scoaterea armelor care duceau la foarte multe fraguri (4-6 si 4-5)


Arata-ti respectul pentru ceilalti utilizatori folosind un limbaj corect.
 
rconData: Luni, 20 Iulie 2009, 17:23 | Mesajul # 2
Administrator
Grup: (*-=Administrator=-*)
Mesaje: 1123
Status: Offline
oops smile tongue sorry man aseara am incercat eu ceva pe la ora 1 noaptea si cred k am uitat sa remediez inapoi cfg-ul la arme , am sa o fac acum ... inca odata imi pare rau pentru cele intamplate smile

 
AbnerData: Luni, 20 Iulie 2009, 17:29 | Mesajul # 3
Mini-Membru
Grup: Membru
Mesaje: 76
Status: Offline
Ma speriasem, da' m-am linistit dac-o fost doar ceva temporar smile

Arata-ti respectul pentru ceilalti utilizatori folosind un limbaj corect.
 
lascaricaData: Marti, 21 Iulie 2009, 18:23 | Mesajul # 4
Mini-Membru
Grup: Membru
Mesaje: 2
Status: Offline
Admine am si eu o probl cry ;de cand este faza cu armele 'arma-cutit-arma' nu mai imi merge serverul vostru.mia mers vreo o ora sau cva de genu si dupa aia imi arata 'not responding'.Daca ai vreun sfat cva daca pot eu sa modif cva ti-as fi recunoscator.
 
rconData: Marti, 21 Iulie 2009, 21:24 | Mesajul # 5
Administrator
Grup: (*-=Administrator=-*)
Mesaje: 1123
Status: Offline
instaleaza cele 2 patch-uri sau pe cel cu versiunea "cs16patch_full_v23b" din prima pagina meniul stanga numit "Kit Counter-Strike"

 
nebunData: Sambata, 15 August 2009, 19:36 | Mesajul # 6
-Manager-
Grup: Manager
Mesaje: 189
Status: Offline
fain ca sa dus modu asta ca era nasol frate oricum am o intrebare pentru tine rcon de ce nu bagi inapoi cu un kill sa treci levelu cum era inainte era mai mijto si nu durau plansele atat de mult momentan acum pe unele planse nu castiga nimeni adica tot castiga unu care are scoru mai mare dar se termina timpu dedicat plansei cutare "eu zic" parerea mea ca ar trebui sa revina cum a fost inainte serveru cu un singur kill sa treci levelu biggrin smile vam pupat pe portofel smile


Considerat nebun, afemeiat, stricat, drogat,
M-ai etichetat reprezentant al subculturii…
Na, că ţi-a rămas puţin sloboz în colţu’ gurii...


Mesaj editat de nebun - Sambata, 15 August 2009, 19:36
 
Forum » Forum Server ..::R.c.o.n::..[GunGame] - Rcon.no-ip.org » Discutii legate de Server - Rcon.no-ip.org » Mod actual pe server (Discutie despre level-uri si arme)
  • Pagina 1 din 1
  • 1
Căutare:

Copyright Rcon.Ucoz © 2024
Taguri:
rcon.ucoz, pluginuri cs, mp3 muzica, cfg cs, maps cs, download, videoclipuri, plugin cs, lista servere cs games, jocuri, Lista Huburi DC++ Romanesti, Download Filme noi gratis, descarca filme gratis