Rcon.Ucoz 21:58 - 19 Mai 2024
 

 

 





















 

..::R.c.o.n::.. GunGame Server
Bine aţi venit Vizitator
[ Mesaje noi · Membrii · Regulamentul forumului · Căutare ]
  • Pagina 1 din 2
  • 1
  • 2
  • »
Forum » Forum Server ..::R.c.o.n::..[GunGame] - Rcon.no-ip.org » Discutii legate de Server - Rcon.no-ip.org » Suspect 99% 1NoViC3 (...)
Suspect 99% 1NoViC3
rconData: Duminica, 30 August 2009, 17:09 | Mesajul # 1
Administrator
Grup: (*-=Administrator=-*)
Mesaje: 1123
Status: Offline
Astazi: 30.08.2009 orele 18-00 am stat spectator pe 1NoViC3 observand 99% WALL am vrut sa i fac demo , dar din pacate am iesit 30 secunde dupa care am revenit si nu mai era !.

Deci in concluzie 1NoViC3 cu prima ocazie cand voi observa ! WALL la tine o sa imi para rau si o rezolvam in stilul meu.

TOATE CELE BUNE !!


 
fasterData: Duminica, 30 August 2009, 18:35 | Mesajul # 2
Super-Membru
Grup: Moderator
Mesaje: 93
Status: Offline
Pacat dk oameni precum el cu o reputatie pe serv face asa e cam nasol,dar ce sa mai zic k si eu ieri mi-am prins un admin codat pe serv,juka cu wall si aim fara nici o jena,dar eu i-am fcaut demo am apukat :)))))


 
rconData: Duminica, 30 August 2009, 20:17 | Mesajul # 3
Administrator
Grup: (*-=Administrator=-*)
Mesaje: 1123
Status: Offline
la mine nu o sa mai trebuiasca sa fac demo o rezolv cum stiu eu mai bine !

 
LamaruData: Luni, 31 August 2009, 09:46 | Mesajul # 4
-Membru-
Grup: Membru
Mesaje: 45
Status: Offline
daca tot au obtinut uni admin pe server asta nu inseamna ca tre sa joci bine si sa faci exemplu, dupa cum am observat foarte multi procedeaza astfel dupa ce obtin admin, cind o sa inteleaga lumea ca acest joc este un mic FUN ...

run, run, run for life ... Game ON IBM T43p TANKPAD :D
 
nebunData: Luni, 31 August 2009, 13:49 | Mesajul # 5
-Manager-
Grup: Manager
Mesaje: 189
Status: Offline
wow chiar asa eu nu cred ca poate sa faca asa ceva inovice sa joace cu coade da in fine in ziua de azi nam incredere nici in mine dar mite in altu :-??


Considerat nebun, afemeiat, stricat, drogat,
M-ai etichetat reprezentant al subculturii…
Na, că ţi-a rămas puţin sloboz în colţu’ gurii...
 
rconData: Marti, 01 Septembrie 2009, 00:34 | Mesajul # 6
Administrator
Grup: (*-=Administrator=-*)
Mesaje: 1123
Status: Offline
Demo










 
1NoViC3Data: Marti, 01 Septembrie 2009, 08:40 | Mesajul # 7
Super-Membru
Grup: Manager
Mesaje: 93
Status: Offline
Quote
Astazi: 30.08.2009 orele 18-00 am stat spectator pe 1NoViC3 observand 99% WALL am vrut sa i fac demo , dar din pacate am iesit 30 secunde dupa care am revenit si nu mai era !.

Deci in concluzie 1NoViC3 cu prima ocazie cand voi observa ! WALL la tine o sa imi para rau si o rezolvam in stilul meu.

TOATE CELE BUNE !!

Mate...chiar am ramas mut cind am citit acest post. Ce sa spun si eu acum? Ca n-am jucat in viata mea cu coade..etc..etc. Zi-mi cind sa intru ca sa fii si tu. Apoi mai vorbim. Si pentru a face poze si toate alea poti sa-mi scoti adminul.
Eu am sa comentez la urma filmuletul..dar raspunsul e chiar acolo. Cine se va uita atent va vedea. Cel mai bine era sa fi pus si fisierul demo ca sa avem si calitate.

Numai bine.


hello !!

Mesaj editat de 1NoViC3 - Marti, 01 Septembrie 2009, 10:20
 
2pac_on_fireData: Marti, 01 Septembrie 2009, 09:37 | Mesajul # 8
Mini-Manager
Grup: Membru
Mesaje: 146
Status: Offline
nu prea e cod....

"I am crazy, but you know what else: I don't give a fuck."
 
nebunData: Marti, 01 Septembrie 2009, 11:26 | Mesajul # 9
-Manager-
Grup: Manager
Mesaje: 189
Status: Offline
Quote
nu prea e cod....

asa e dar x decide daca sau nu e



Considerat nebun, afemeiat, stricat, drogat,
M-ai etichetat reprezentant al subculturii…
Na, că ţi-a rămas puţin sloboz în colţu’ gurii...


Mesaj editat de nebun - Marti, 01 Septembrie 2009, 11:27
 
2pac_on_fireData: Marti, 01 Septembrie 2009, 12:05 | Mesajul # 10
Mini-Manager
Grup: Membru
Mesaje: 146
Status: Offline
uneori si eu trag in cutii chiar daca nu e nimeni acolo..doar sa fiu sigur... dar in cazul lui 1Novic3 nu e asa...daca va uitati atent va dati seama..e logic.....

1.inainte sa-i dea respawn a vazut ca pe partea acea veneau 2 inamici....
2.Ia dat respawn ..pe primul inamic la omorat....
3.Al 2-lea inamic nu se vede deci clar era ascuns pe dupa vreo cutie .

Nush daca m-ati inteles sau va-ti dat seama ca ca nu are cod.

bft.. admin


"I am crazy, but you know what else: I don't give a fuck."

Mesaj editat de 2pac_on_fire - Marti, 01 Septembrie 2009, 12:06
 
LamaruData: Marti, 01 Septembrie 2009, 12:48 | Mesajul # 11
-Membru-
Grup: Membru
Mesaje: 45
Status: Offline
din astea fac si eu multe , chiar am si luat multe banuri pe tema asta, dar nimeni na putut dovedi ca am wall , YO pot zice ca chiar multe faze din astea fac , mi sau facut mii de poze ... dar joc de aproape 7-8 ani poate zilnic 3-4 ore, inainte jucam numa pe servere cu codati si acolo am invatat sa joc... in fine . e greu de zis ceva, ceea ce te ajuta foarte mult ca iti arata cind tragi in cutie DMG si atunci sti ca acolo e cineva, fara acea setare nu poti face faze din astea numai cu wall 100%

din partea mea Novice are PAS... wink


run, run, run for life ... Game ON IBM T43p TANKPAD :D
 
rconData: Marti, 01 Septembrie 2009, 16:52 | Mesajul # 12
Administrator
Grup: (*-=Administrator=-*)
Mesaje: 1123
Status: Offline
Quote
Mate...chiar am ramas mut cind am citit acest post. Ce sa spun si eu acum? Ca n-am jucat in viata mea cu coade..etc..etc. Zi-mi cind sa intru ca sa fii si tu. Apoi mai vorbim. Si pentru a face poze si toate alea poti sa-mi scoti adminul.
Eu am sa comentez la urma filmuletul..dar raspunsul e chiar acolo. Cine se va uita atent va vedea. Cel mai bine era sa fi pus si fisierul demo ca sa avem si calitate.

Treaba e k asta e un demo facut aseara si nu e ala de care vb eu deci asta e unul din care nu vezi cine stie ce si in fond la asta eu observ la sfarsit k nu tragi exact prin cutie , tragi pe la coltul de sus ... orikum data trecuta cand am vrut sa iti fac demo nu am avut timp k ai iesit dar atunci chiar ziceai k ai wall , ...desi nu e prima data cand stau spectator pe tine si restul adminilor ,si sincer nu am vazut nimik la tine sau altcineva pana atunci cand am spus k n uam avut timp sa fac demo ,,, ori ai jukat tu atunci ori a fost altcineva......

Poftim si calitatea originala:

Atasare: 1NoViC3.dem (1.17 Mb)


 
d3monuData: Marti, 01 Septembrie 2009, 16:59 | Mesajul # 13
Mini-Membru
Grup: Membru
Mesaje: 12
Status: Offline
rcon lam vazut si eu da nu iera nici un admin

sssssssssssssssssssssssssss
 
DacData: Marti, 01 Septembrie 2009, 22:54 | Mesajul # 14
-Membru-
Grup: Membru
Mesaje: 37
Status: Offline
Mai...eu nu's ce sa zic...daca va uitati de la sec. 25 la 31 (chiar faza dinainte) o sa vedeti ca el se duce pe culoar...si da de aia 2 tero...dar atunci cand moare se vede ca tero-ul pleaca de dupa cutie si intra in baza la ct.
Nu's daca novice a vazut si frantura asta de imagine (sec.29-31) dar ideea e ca atunci cd se naste ala e in baza peste ei. E adevarat se duce chitit pe coltul cutiei, desi atunci cand a murit se vede clar din demo ca nu era nimeni acolo (cum spuneam teroul plecase si se vede asta). Dar acum poate el nu a vazut decat ca sunt 2 si ca pe 1 l-a omorat. - deci mai era 1..si logic ar fi trebuie sa fie dupa cutie

In concluzie...cred ca amandoi au dreptate..si x-ul sa-l banuiasca si novice de aceasta coincidenta...cred sincer ca a fost "ceasu' rau pisica neagra", dar cu toate astea inclin sa cred..pana la alte demo-uri ca a fost doar o coincidenta.

Pas si de la mine pt novice, nu subscriu ca a fost wall; ma repet, pana la noi demo-uri.

PS - cred ca e foarte bine ca ne mai supravegheaza si x-ul si vreau sa o faca in continuare...unora li se urca la cap adminu...nu vb aici de nimeni in mod special

toate cele bune


Dac
 
rconData: Miercuri, 02 Septembrie 2009, 03:51 | Mesajul # 15
Administrator
Grup: (*-=Administrator=-*)
Mesaje: 1123
Status: Offline
biggrin tocmai asta e problema si de aceea stau sa mai supraveghez si adminii k au mai fost cativa inainte si li se urcase la cap , asta e poate a fost "ceasu rau ... pisica neagra" smile numai bine ...

 
Forum » Forum Server ..::R.c.o.n::..[GunGame] - Rcon.no-ip.org » Discutii legate de Server - Rcon.no-ip.org » Suspect 99% 1NoViC3 (...)
  • Pagina 1 din 2
  • 1
  • 2
  • »
Căutare:

Copyright Rcon.Ucoz © 2024
Taguri:
rcon.ucoz, pluginuri cs, mp3 muzica, cfg cs, maps cs, download, videoclipuri, plugin cs, lista servere cs games, jocuri, Lista Huburi DC++ Romanesti, Download Filme noi gratis, descarca filme gratis