Rcon.Ucoz 22:27 - 19 Mai 2024
 

 

 





















 

..::R.c.o.n::.. GunGame Server
Bine aţi venit Vizitator
[ Mesaje noi · Membrii · Regulamentul forumului · Căutare ]
  • Pagina 1 din 1
  • 1
Forum » Forum Server ..::R.c.o.n::..[GunGame] - Rcon.no-ip.org » Discutii legate de Server - Rcon.no-ip.org » ne facem de cap (ne facem de cap)
ne facem de cap
pONEYData: Miercuri, 18 Noiembrie 2009, 18:48 | Mesajul # 1
Mini-Moderator
Grup: Membru
Mesaje: 180
Status: Offline
vechea problema cu votemap...admin groparul intra de cam 1 min maxim pe harta si da votemap fara sa fi cerut cineva si nici macar nu a pus si el 2 sau 3 harti a pus o singura harta pe care o placea el.da frate dai la vote sunt deacord dar dai omului sansa de a alege.aici ce sa aleaga...da dreaq de treaba.

Added (18-Noiembrie-2009, 7:48 Pm)
---------------------------------------------
NU VREAU SA FIU SIFON DAR NU IMI PLACE CAND VAD CA DAM VOTE MAP SI PUNEM O SINGURA HARTA.DACA LAR PUNE DOAR PE BASESCU LA VOT CINE AR IESI?NU VREAU SCANDAL CI VREAU SA SE FACA CLARA UN LUCRU.SUNTEM EGALI CU TOTII.DAR SA NU NE BATEM JOC.


rony si toby
 
rconData: Miercuri, 18 Noiembrie 2009, 19:01 | Mesajul # 2
Administrator
Grup: (*-=Administrator=-*)
Mesaje: 1123
Status: Offline
astept raspuns din partea lui groparu ! ........... angry

 
pONEYData: Miercuri, 18 Noiembrie 2009, 19:08 | Mesajul # 3
Mini-Moderator
Grup: Membru
Mesaje: 180
Status: Offline
mai este si eu.dex caruia ii apare..
Eu*DeX : EuAmCoduri-Rcon.Ucoz.Co si imi spune ca a apasat din greseala f6 eu stiu ca nu joaca cu coduri dar totusi sa nu facem misto.pt ca eu imediat m-am ocupat de el si am pierdut harta..:))pe ei ii doare undeva...mai fac si misto.din greseala...:))))


rony si toby
 
udyData: Miercuri, 18 Noiembrie 2009, 19:31 | Mesajul # 4
Mini-Membru
Grup: Membru
Mesaje: 289
Status: Offline
in primul rand cam asta tre sa faci sa ai grija de ei si dupa aceea sa mai si joci

ioooooooo
 
pONEYData: Miercuri, 18 Noiembrie 2009, 19:50 | Mesajul # 5
Mini-Moderator
Grup: Membru
Mesaje: 180
Status: Offline
asta stiu si eu dar asta nu inseamna ca ei trebuie sa faca misto de noi.apasa pe f6 te pune in alerta si apoi spune sa ii fac poze daca vreau.stiu ca nu este codat si este un jucator buna dar sa terminam cu mistoul.

rony si toby
 
GroparuData: Joi, 19 Noiembrie 2009, 09:49 | Mesajul # 6
Super=Manager
Grup: Membru
Mesaje: 243
Status: Offline
x-ule recunosc ca am dat la vot mapa aia iar poney nu te supara ,ti-am oferit sansa sa alegi ce vrei ,adica puteai sa fi de acord sau nu cu mapa aia(nu ai votat pt mapa),ceilalti au votat mapa si am bagato ,daca nu iesea ,lasam mapa curenta si inca cv ,am dat la vot dupa 20-30 de sec dupa ce a inceput mapa
iar faza aia ca am intrat cu 1 min si am dat la vot mapa aia,ai dreptate dar din pacate am intrat aproape cand s-a terminat mapa precedenta ca iti dai seama ca nu dadeam la vot la finalul mapei
in fine nu consider ca am abuzat intrun fel de admin ca am dat la vot o singura mapa dupa ce incepuse mapa respectiva cu 30 de sec dar daca voi considerati ca am gresit imi cer scuze.Daca schimbam mapa direct atunci era o problema dar repete v-am dat posibilitatea sa alegeti adica sa refuzati mapa.
x-ule tu decizi ce faci da iti respect decizia chiar daca imi lasi sau nu adminul


viitor Doctor Inginer Ion-Dorin Udrea

Mesaj editat de Groparu - Joi, 19 Noiembrie 2009, 09:57
 
pONEYData: Joi, 19 Noiembrie 2009, 10:32 | Mesajul # 7
Mini-Moderator
Grup: Membru
Mesaje: 180
Status: Offline
aici nu este vb de lasat adminul sau nu.nu asta este intentia mea si mai ales ca sa fi tras la rspundere.nu asta ma intereseaza pe mine.este o treaba buna daca mai schimbam si noi hartile care deja ai devenit o monotonie pt noi .tot ce am vrut sa spun este ca mie mi se pare corect sa pui mai multe harti la vote ca sa aiba din ce alege omul.daca este o singura harta omul ce zice ,hai sa vedemdspre ce este vb dar nu este sigur pe el.neavnd alta opiune zice sa incerce.sau maqcar asa cred eu.deja tu te-ai gandit prea sus.sas inteleg ca esti genul de om care daca ti se explica ceva o iei in nume de rau.asta este treba ta.eu am vrut doar sa imi spun parerea si cum cred eu ca este mai bine.nu mai fi asa dramatic.fi mai maleabil.eu mas bucura daca cineva ar incerca sa ma invete ceva sau daca asar da cu parerea despre ce fac eu.hai sa nu iasa o cearta din asta am si scris de la bun imceput ca nu vreau sa iasa o cearta.a fsot o simpla parere.scuze daca te-am deranjat......

rony si toby
 
GroparuData: Joi, 19 Noiembrie 2009, 10:45 | Mesajul # 8
Super=Manager
Grup: Membru
Mesaje: 243
Status: Offline
poate din ce am scris reiese ca m-ai deranjat da sa sti ca nu mai deranjat
nu zic si tu ai dreptate ca puteam sa dau la vot ca sa aibe lumea din ce alege dar nu cred ca am gresit ca am dat la vot o singura mapa,greseam doar daca schimbam direct mapa!!


viitor Doctor Inginer Ion-Dorin Udrea
 
Forum » Forum Server ..::R.c.o.n::..[GunGame] - Rcon.no-ip.org » Discutii legate de Server - Rcon.no-ip.org » ne facem de cap (ne facem de cap)
  • Pagina 1 din 1
  • 1
Căutare:

Copyright Rcon.Ucoz © 2024
Taguri:
rcon.ucoz, pluginuri cs, mp3 muzica, cfg cs, maps cs, download, videoclipuri, plugin cs, lista servere cs games, jocuri, Lista Huburi DC++ Romanesti, Download Filme noi gratis, descarca filme gratis