Rcon.Ucoz 05:49 - 20 Aprilie 2024
 

 

 





















 

..::R.c.o.n::.. GunGame Server
Bine aţi venit Vizitator
[ Mesaje noi · Membrii · Regulamentul forumului · Căutare ]
  • Pagina 1 din 1
  • 1
Forum » Forum Server ..::R.c.o.n::..[GunGame] - Rcon.no-ip.org » Discutii legate de Server - Rcon.no-ip.org » propun
propun
TGRData: Miercuri, 10 Februarie 2010, 20:44 | Mesajul # 1
Mini-Membru
Grup: Membru
Mesaje: 6
Status: Offline
propun pentru a mari scara de lag la care sa se dea kick la 70

click netul este o firma foarte slaba eu am lagul intre 58-66 si imi primesc kick


sss
 
pONEYData: Miercuri, 10 Februarie 2010, 20:47 | Mesajul # 2
Mini-Moderator
Grup: Membru
Mesaje: 180
Status: Offline
eu zic sa iti schimbi tu netul pt ca daca aici ai probleme atunci daca joci un joc cu cerinte mult mai mari precu WoW ce faci?

rony si toby
 
NaikonData: Miercuri, 10 Februarie 2010, 22:15 | Mesajul # 3
Super=Manager
Grup: Moderator
Mesaje: 92
Status: Offline
Nu vrei frate sa administrezi u tu serverul ...poate te pricepi mai bine decat noi....aaaa ???? ce zici????

 
rconData: Joi, 11 Februarie 2010, 16:53 | Mesajul # 4
Administrator
Grup: (*-=Administrator=-*)
Mesaje: 1123
Status: Offline
:) lasati mai omu in pace P ... doar a spus si el o propunere .

... nu putem lasa jucatorii sa intre cu lag intre 5-70 deoarece in momentul cand serverul ajunge la maximum de jucatori (ceea ce cam asa e mai mereu) , iar aproximativ minimum jumatate din jucatori ar avea lag de 50-70 , atunci ce ar insemna ??? ..... iti spun eu tu si majoritatea jucatorilor de pe server aproape k nu se vor mai putea misca din cauza Lag-ului care se va forma in urma celor k tine cu lag mai mare de 40-50 .........

stiu foarte bine problema ta cu Net-ul de la ClickNet si te sfatuiesc sa iti bagi ....ceva in netul lor ... muta-te pe RDS-Link (The Best) . ;)


 
Forum » Forum Server ..::R.c.o.n::..[GunGame] - Rcon.no-ip.org » Discutii legate de Server - Rcon.no-ip.org » propun
  • Pagina 1 din 1
  • 1
Căutare:

Copyright Rcon.Ucoz © 2024
Taguri:
rcon.ucoz, pluginuri cs, mp3 muzica, cfg cs, maps cs, download, videoclipuri, plugin cs, lista servere cs games, jocuri, Lista Huburi DC++ Romanesti, Download Filme noi gratis, descarca filme gratis