Rcon.Ucoz 20:09 - 05 Mai 2024
 

 

 





















 

..::R.c.o.n::.. GunGame Server
Bine aţi venit Vizitator
[ Mesaje noi · Membrii · Regulamentul forumului · Căutare ]
  • Pagina 1 din 1
  • 1
Forum » Forum Server ..::R.c.o.n::..[GunGame] - Rcon.no-ip.org » Nume -Admini si Sloturi- Pe Server - Rcon.no-ip.org » La revedere
La revedere
AbnerData: Joi, 23 Iulie 2009, 08:27 | Mesajul # 1
Mini-Membru
Grup: Membru
Mesaje: 76
Status: Offline
Salut,

Am dezinstalat counteru in dimineata asta si nu o sa mai joc vreodata. Asta inseamna ca renunt la adminul de pe acest server si va multumesc pentru timpul petrecut pe server. Sunt cativa carora ar vrea sa le multumesc pentru conduita lor si pentru modul in care au stiut sa se comporte in anumite probleme: X, Invoice, eichman, Diamond355. Sunt oameni care chiar daca nu ma asteptam sa gasesc comportament matur intr-un asemenea mediu, au dat dovada de unul cu prisosinta.

In rest, distractie placuta, sanatate si tineti-va mintea la rece si nu judecati in baza impulsurilor. Acceptati cand gresiti si constientizati ca incapatanarea nu duce la nimic bun. O fost fain, dar pierd prea multa vreme, si-mi sufera afacerea.

O zi faina tuturor,

Abner
(Kurtmann Samuel)


Arata-ti respectul pentru ceilalti utilizatori folosind un limbaj corect.
 
fasterData: Joi, 23 Iulie 2009, 12:41 | Mesajul # 2
Super-Membru
Grup: Moderator
Mesaje: 93
Status: Offline
Dar dc asa brusca decizia asta :"nu mai joc vreodata"???? Poate pe forum o sa mia vb vreodata nu ???
Eu unul iti dorersc afacere prospera si tot ce-ti doresti

:::::The Faster Guy:::::



 
1NoViC3Data: Joi, 23 Iulie 2009, 13:41 | Mesajul # 3
Super-Membru
Grup: Manager
Mesaje: 93
Status: Offline
Mate....e decizia ta si trebuie sa ti-o respectam. Dar, poate..asa, din cind in cind...atunci (eventual de pe alt calculator dry ) iti vine cheful de un CS noi te asteptampe server. Oricum eu unu iti multumesc pentru tot ceea ce ai facut ptr acest server unde esti oricind binevenit.

PS. Chiar daca nu mai joci asteptam sa ne mai vizitezi pe forum si sa-ti exprimi opinia.

Toate cele bune.


hello !!
 
DacData: Joi, 23 Iulie 2009, 15:00 | Mesajul # 4
-Membru-
Grup: Membru
Mesaje: 37
Status: Offline
Pa pa Abner,

Merci pentru ajutorul pe care mi l-ai dat la inceput, iti doresc bafta in afaceri si noroc in viata. Si eu sunt in situatia ta, iti respect decizia de a renunta la CS insa cred ca din cand in cand o sa mai intri sa te joci. Si eu am mai rarit-o cu CS tot din cauza de business dar in week-end mai intru. Poate poti face acelasi lucru si tu. Stiu ca vremurile cer o atentie mai mare pe afacere insa nu cred ca aceasta solutie extrema!!..(dezinstalarea CS-ului)..:)...trebuie adoptata...poate-ti faci un program de joc...30 de min pe zi...sau sambata 1h. Spun asta pentru ca vreau sa te mai vad pe server, chiar daca mai putin. Poate iei in calcul ce am scris mai sus.
Oricum si orice decizie ai lua iti doresc MULTA BAFTA!!


Dac
 
eichmanData: Joi, 23 Iulie 2009, 18:27 | Mesajul # 5
-Membru-
Grup: Membru
Mesaje: 48
Status: Offline
Numai bine Abner si bafta in tot ceea ce ai sa faci de acum inainte. Cat despre Cs nu stiu daca o sa poti sa renunti asa usor la el, asa ca sper ca te vom mai vedea pe server. Placerea de a ne cunoaste, chiar daca si numai asa prin intermediul unui joc, din spatele unor calculatoare, a fost si de partea mea. Inca odata iti urez succes si multa bafta!!!

...
 
2pac_on_fireData: Joi, 23 Iulie 2009, 18:55 | Mesajul # 6
Mini-Manager
Grup: Membru
Mesaje: 146
Status: Offline
numa bine..poate ne vom vedea vreodata...ca doar suntem in acelasi oras....ce afacere ai??? happy

"I am crazy, but you know what else: I don't give a fuck."

Mesaj editat de 2pac_on_fire - Joi, 23 Iulie 2009, 18:56
 
GroparuData: Joi, 23 Iulie 2009, 20:54 | Mesajul # 7
Super=Manager
Grup: Membru
Mesaje: 243
Status: Offline
ii greu sa zic cv acuma dar mi-a parut bine ca ai fost printre noi si ne pare rau ca te-ai retras
bafta in afaceri


viitor Doctor Inginer Ion-Dorin Udrea
 
rconData: Joi, 23 Iulie 2009, 21:45 | Mesajul # 8
Administrator
Grup: (*-=Administrator=-*)
Mesaje: 1123
Status: Offline
Ok si eu te inteleg foarte bine pt k si eu ma lovesc de aceeasi problema de viata intalnita mai de toata lumea .

...ce pot sa spun mult Noroc in continuare in tot ceea ce vrei sa faci Multumesc pt atentia acordata pentru Server si Forum.

vb comunitatii poate mai treci pe la noi , barim pe server :) beer first respect

Apropo am sa iti las un Slot pe server in cazul in care vrei sa intri vreodata.


 
Forum » Forum Server ..::R.c.o.n::..[GunGame] - Rcon.no-ip.org » Nume -Admini si Sloturi- Pe Server - Rcon.no-ip.org » La revedere
  • Pagina 1 din 1
  • 1
Căutare:

Copyright Rcon.Ucoz © 2024
Taguri:
rcon.ucoz, pluginuri cs, mp3 muzica, cfg cs, maps cs, download, videoclipuri, plugin cs, lista servere cs games, jocuri, Lista Huburi DC++ Romanesti, Download Filme noi gratis, descarca filme gratis