Rcon.Ucoz 14:15 - 05 Mai 2024
 

 

 





















 

..::R.c.o.n::.. GunGame Server
Bine aţi venit Vizitator
[ Mesaje noi · Membrii · Regulamentul forumului · Căutare ]
  • Pagina 2 din 2
  • «
  • 1
  • 2
Forum » Forum Server ..::R.c.o.n::..[GunGame] - Rcon.no-ip.org » Nume -Admini si Sloturi- Pe Server - Rcon.no-ip.org » UnAdmin yo_yo? (UnAdmin yo_yo ???)
UnAdmin yo_yo?
UnAdmin yo_yo (Fara Drepturi)???
1. Pentru [ 9 ] [56.25%]
2. Impotriva [ 7 ] [43.75%]
Totalul răspunsurilor : 16
pONEYData: Miercuri, 09 Decembrie 2009, 14:28 | Mesajul # 16
Mini-Moderator
Grup: Membru
Mesaje: 180
Status: Offline
hai ca de data asta am vota sa iti ramana adminul dar deja este a doua oara.a treia nu se va mai intampla.acum gata cu prostiile si hai la treaba.

rony si toby
 
yo_yoData: Luni, 14 Decembrie 2009, 15:21 | Mesajul # 17
Mini-Manager
Grup: Manager
Mesaje: 140
Status: Offline
da va multumesc ...

dar ma refer la toti admini acuma ...de cite ori am fost pe servar .. am tot intrebat .. pe toti care ierau in acel moment pe servar ...referitor la comenzile de admin ..ce face aia ce face aia ...sau cind unu are aim sau cind are wall .. si asea mai departe ...

si cu bula ..ieu nam avut nimic personal ...dar cred ca omu se simtea cu musca pe caciula ...si sa nu uitam ca sunt o gramada de programe ..care poti modifica o poza ....una este sa dai poza cind un admin o cere ...si alta este sa o pui u pe forum cind tise scoala .. ...

daca nu mam exprimat corect ..va rog sa ma corectati

CU RESPECT YO_YO

Added (10-Decembrie-2009, 4:22 Am)
---------------------------------------------
ms mult la toti ...

Added (14-Decembrie-2009, 4:21 Pm)
---------------------------------------------
RCON inchide mane ..topicul asta ..


cs
 
Forum » Forum Server ..::R.c.o.n::..[GunGame] - Rcon.no-ip.org » Nume -Admini si Sloturi- Pe Server - Rcon.no-ip.org » UnAdmin yo_yo? (UnAdmin yo_yo ???)
  • Pagina 2 din 2
  • «
  • 1
  • 2
Căutare:

Copyright Rcon.Ucoz © 2024
Taguri:
rcon.ucoz, pluginuri cs, mp3 muzica, cfg cs, maps cs, download, videoclipuri, plugin cs, lista servere cs games, jocuri, Lista Huburi DC++ Romanesti, Download Filme noi gratis, descarca filme gratis