Rcon.Ucoz 20:44 - 05 Mai 2024
 

 

 





















 

..::R.c.o.n::.. GunGame Server
Bine aţi venit Vizitator
[ Mesaje noi · Membrii · Regulamentul forumului · Căutare ]
  • Pagina 1 din 2
  • 1
  • 2
  • »
Forum » Forum Server ..::R.c.o.n::..[GunGame] - Rcon.no-ip.org » Nume -Admini si Sloturi- Pe Server - Rcon.no-ip.org » UnAdmin yo_yo? (UnAdmin yo_yo ???)
UnAdmin yo_yo?
UnAdmin yo_yo (Fara Drepturi)???
1. Pentru [ 9 ] [56.25%]
2. Impotriva [ 7 ] [43.75%]
Totalul răspunsurilor : 16
rconData: Luni, 07 Decembrie 2009, 17:01 | Mesajul # 1
Administrator
Grup: (*-=Administrator=-*)
Mesaje: 1123
Status: Offline
Dati la vot aici k vad k omu nu are nici o treaba cu Forum-ul !!!

 
pONEYData: Luni, 07 Decembrie 2009, 22:18 | Mesajul # 2
Mini-Moderator
Grup: Membru
Mesaje: 180
Status: Offline
eu unul am vorbit de fiecare data cand a fost ceva,dar daca vorbesc sunt luat in nume de rau.frate yo-yo nu are treaba cu functia de admin precum nici mecla nu are.(asta a vazut pana si rcon)scuze mecla dar asta este nu este prima data nici la tine nici la yo-yo.Rcon sunt deacord cu tine.yo-yo imi pare rau dar mai bine stai simplu jucator.

rony si toby
 
mecla_2006Data: Marti, 08 Decembrie 2009, 02:25 | Mesajul # 3
-Membru-
Grup: Manager
Mesaje: 63
Status: Offline
mai poney eu nu stiu ce ai u frate cu mine,eu unul zic ca imi fac treaba foarte bn si sunt mai activ pe server si sunt foarte multi care stiu asta,unii intra pe mess si ma anunta cand sunt codati pe joc si eu intru si rezolv trb.dar nu stiu fratele meu ce nu iti convine aici...si mai ales noaptea cand nu sunt admini eu sunt online ca sa ii scap de codati....si apoi zici ca tot eu am ceva cu tine....
 
mecla_2006Data: Marti, 08 Decembrie 2009, 02:28 | Mesajul # 4
-Membru-
Grup: Manager
Mesaje: 63
Status: Offline
astept si parerea altora despre mine....cu respect mecla....

Mesaj editat de mecla_2006 - Marti, 08 Decembrie 2009, 02:48
 
NaikonData: Marti, 08 Decembrie 2009, 02:36 | Mesajul # 5
Super=Manager
Grup: Moderator
Mesaje: 92
Status: Offline
Poney vad ca ai luat`o pe aratura rau....in legatura cu yo_yo ma am votat....Dar cu mecla ce plm...tot ai ma??? tu ai citit ce scrie deasupra topicului ...e vorba de yo_yo...daca ai ceva cu mecla special deschide alt topic...da iti spun eu ca omu isi face treaba destul de bine si sta ore in sir pe server...nu stiu daca il depasesti la numarul de ore...nu stiu exact la ce comenzi are acces in momentul de fata...dar...omul face ce poate din cate stiu eu nu are acces la destroy si daca intra un codat cu ip dinamic sau rutabil si nu are ce sa ii fac datorita limitarii comenzilor nu e vina lui...eu zic sa iti vezi de mucii tai trateaza problema care e de tratat nu mai arunca cu noroi in stanga si in dreapta...cand o sa fie vorba de mecla vorbim de mecla.... Citat din Basescu " un fleac i-am ciuruit" admin



Mesaj editat de Naikon - Marti, 08 Decembrie 2009, 04:06
 
pONEYData: Marti, 08 Decembrie 2009, 11:15 | Mesajul # 6
Mini-Moderator
Grup: Membru
Mesaje: 180
Status: Offline
cu mecla nu am nimik fratilor doar ca el nici macar nu a inteles cu ce a gresit yo-yo si comenteaza.frate cu tine nu am nimik esti mult mai capabil decat yo-yo si meriti sa ramai sunt deacord cu asta am vb si cu rcon (mai intreabal tu pe rcon ca eu vorbesc si pe pm cu el si nu te vorbesc de rau).eu m-am suparat ca tu ziceai ca omul nu a gresit.sincer nu am nimik cu tine mecla.oricum mersi naikon pentru observatie...sunt liber la conversatie...

rony si toby
 
pONEYData: Marti, 08 Decembrie 2009, 11:19 | Mesajul # 7
Mini-Moderator
Grup: Membru
Mesaje: 180
Status: Offline
si pt naikon vreau sa mai adaug:vrate forbeste frumos ca nu te-am deranjat cu nimik.nu am 12 ani sa mai am muci la nas.pot face si eu umpic de scandal cu tine dar eu sunt bine crescut.este ok sa faci observatii dar fara jigniri....termina cu astea...

rony si toby
 
rconData: Marti, 08 Decembrie 2009, 16:37 | Mesajul # 8
Administrator
Grup: (*-=Administrator=-*)
Mesaje: 1123
Status: Offline
biggrin :D biggrin hai k ma sparg de ras biggrin :D biggrin
Quote
nu am 12 ani sa mai am muci la nas
.....sorry dar nu mai pot

Santeti nebuni cu adevarat biggrin tongue


 
NaikonData: Marti, 08 Decembrie 2009, 18:33 | Mesajul # 9
Super=Manager
Grup: Moderator
Mesaje: 92
Status: Offline
hihi ha ha.... ce ne mai radem mai rcon... Poney hai sa o lasam asa ca pe urma o dam in balarii si nu are rost...si in primul rand pt imaginea ta ..ok?....las`o asa ca merge asa.... wink

 
[R]InnocenseData: Marti, 08 Decembrie 2009, 18:36 | Mesajul # 10
Mini-Moderator
Grup: Moderator
Mesaje: 131
Status: Offline
gata mei terminati....nu va mai luati la cearta degeaba ca nu sunteti copii!

Trebuie sa-ti asumi riscuri pentru a-ti indeplini visele.
 
yo_yoData: Marti, 08 Decembrie 2009, 18:42 | Mesajul # 11
Mini-Manager
Grup: Manager
Mesaje: 140
Status: Offline
deci ramine la aprecierea voastra

cs
 
GroparuData: Marti, 08 Decembrie 2009, 18:58 | Mesajul # 12
Super=Manager
Grup: Membru
Mesaje: 243
Status: Offline
eu zic ca ar fi bine sa ii lasama adminul lui yo-yo chiar daca nu a fost activ pe forum,probabil ca nu stia
nu toti stim anumite lucruri dar daia traim zi de zi ca sa invatzam lucruri noi


viitor Doctor Inginer Ion-Dorin Udrea
 
yo_yoData: Marti, 08 Decembrie 2009, 19:17 | Mesajul # 13
Mini-Manager
Grup: Manager
Mesaje: 140
Status: Offline
ms gropare de intelegere .....nu se ajungea aici daca dadea dadea pozele ......MARELE BULA

cs
 
rconData: Marti, 08 Decembrie 2009, 20:48 | Mesajul # 14
Administrator
Grup: (*-=Administrator=-*)
Mesaje: 1123
Status: Offline
ok adminul ramane in continuare si speram k de acum incolo mai dai si tu un "ochi" prin forum si sper sa nu mai apara probleme

 
KSKData: Marti, 08 Decembrie 2009, 22:26 | Mesajul # 15
Mini-Manager
Grup: Manager
Mesaje: 26
Status: Offline
Ce sa mai zic si eu acum? Am votat.Yo-Yo putin mai multa atentie la ceea ce faci.Eu te-am invatat numai de bine.
 
Forum » Forum Server ..::R.c.o.n::..[GunGame] - Rcon.no-ip.org » Nume -Admini si Sloturi- Pe Server - Rcon.no-ip.org » UnAdmin yo_yo? (UnAdmin yo_yo ???)
  • Pagina 1 din 2
  • 1
  • 2
  • »
Căutare:

Copyright Rcon.Ucoz © 2024
Taguri:
rcon.ucoz, pluginuri cs, mp3 muzica, cfg cs, maps cs, download, videoclipuri, plugin cs, lista servere cs games, jocuri, Lista Huburi DC++ Romanesti, Download Filme noi gratis, descarca filme gratis