Rcon.Ucoz 14:01 - 25 Aprilie 2024
 

 

 





















 

..::R.c.o.n::.. GunGame Server
Bine aţi venit Vizitator
[ Mesaje noi · Membrii · Regulamentul forumului · Căutare ]
  • Pagina 1 din 1
  • 1
Forum » Forum Server ..::R.c.o.n::..[GunGame] - Rcon.no-ip.org » Plangeri legate de Admini sau Playeri pe - Rcon.no-ip.org » reclamatie /.plangere admin YoYo
reclamatie /.plangere admin YoYo
marimarData: Duminica, 24 Ianuarie 2010, 09:59 | Mesajul # 1
Mini-Membru
Grup: Membru
Mesaje: 7
Status: Offline
[WATF] Ady IP 92.81.169.15 AVEA AIM ( SI AM MAI DAT BAN LUI MARYMAR LA SPUSELE LUI PIEDONE .. A ZIS CA AVEA WALL)
marymar IP 91.196.47.126 WALL FARA POZE DACA NU SINTETI DE ACORD CA MARYMAR SA RAMINA CU BAN .. SPUNETI

Added (19-Ianuarie-2010, 10:30 Pm)
---------------------------------------------
nick m ip 188.173.41.130 AM DAT BLIND DE 4-ORI SI TOT FACEA FRAGURI... ( MUMI MAI MIAM BATUT CAPU CU POZE .. AM DAT BAN DIRECT )

13) -Nu dai banip fara poze sau demo (Banip numai in cazul in care santeti siguri !) regulament server
15) -Nu facem abuz de Admin .. incercam sa jukam k orice alt player /regulament server
----======Toate aceste nerespectari decurg la "UnAdmin" !!!======
Astept dovada cu care am fost banat,iar daca nu exista va rog aplicarea regulamentului pt acest admin.
Specific sunt admin pe un server PGL iar el sa invete c.s(cunosc regulamentele ptr servere)
Sa se uite la rank-ul meu ca joc de 3 luni si nimeni nu a avut nimic de reprosat la stilul meu de joc

Mesaj editat de marimar - Duminica, 24 Ianuarie 2010, 10:02
 
yo_yoData: Duminica, 24 Ianuarie 2010, 10:14 | Mesajul # 2
Mini-Manager
Grup: Manager
Mesaje: 140
Status: Offline
CUM SA MA ADRESEZ DRAGA SAU DOMNULE ...
1 PIEDONE NU SA INSELAT NICI O DATA POATE 1% SA SE INSELE
2 AM SCRIS ACOLO DACA ADMINI SUNT DE ACORD SA RAMINA MARIMAR CU BAN SAU NU
3 AVEAI SI FRAGURI MULTE
4 AM CITIT REGULAMENTU...
5 ROG ADMINI SA IL INTREBE PE PIEDONE....CUM SE COMPORTA MARIMAR (LA SPUSELE LUI AM DAT BAN )
6 CORECT AM DAT BAN FARA POZE ...LA INDEMNUL LUI PIEDONE


cs
 
marimarData: Duminica, 24 Ianuarie 2010, 12:33 | Mesajul # 3
Mini-Membru
Grup: Membru
Mesaje: 7
Status: Offline
M-ia spus Piedone ca nu stii sa faci pe adminul si sa te lasi
daca Piedone spune ca serverul e codat banezi tot serverul?
daca ai citit regulamentul de ce nu-l respecti si sa dai ban numai cu dovada nu sa asculti ce iti spun inapti si butti de pe server
Astept in continuare o explicatie credibila dar nu de la adminul Yo yo de care m-am lamurit cat stie si ce stie
scuze ca am postat unde nu trebuie


Mesaj editat de marimar - Duminica, 24 Ianuarie 2010, 12:37
 
fasterData: Duminica, 24 Ianuarie 2010, 17:34 | Mesajul # 4
Super-Membru
Grup: Moderator
Mesaje: 93
Status: Offline
Ati gresit locul unde sa postati (sau certa ) tongue asta e sectiunea faster guy nu rcon


 
marimarData: Duminica, 24 Ianuarie 2010, 17:52 | Mesajul # 5
Mini-Membru
Grup: Membru
Mesaje: 7
Status: Offline
Stiu si imi cer scuze inca odata dar neatentia ma facut sa fac gresala asta
Poate vreun administrator baga in seama si unbanul si reclamatia asta ca e duminica si poate mai fac niste fraguri in ciuda lui yo yo si a lui piedone
 
mecla_2006Data: Luni, 25 Ianuarie 2010, 20:29 | Mesajul # 6
-Membru-
Grup: Manager
Mesaje: 63
Status: Offline
deci mai ai si nesimtirea sa zici ca faci fraguri in ciuda lui yoyo angry .asa ca ramai banat angry
 
Forum » Forum Server ..::R.c.o.n::..[GunGame] - Rcon.no-ip.org » Plangeri legate de Admini sau Playeri pe - Rcon.no-ip.org » reclamatie /.plangere admin YoYo
  • Pagina 1 din 1
  • 1
Căutare:

Copyright Rcon.Ucoz © 2024
Taguri:
rcon.ucoz, pluginuri cs, mp3 muzica, cfg cs, maps cs, download, videoclipuri, plugin cs, lista servere cs games, jocuri, Lista Huburi DC++ Romanesti, Download Filme noi gratis, descarca filme gratis