Rcon.Ucoz 14:29 - 25 Aprilie 2024
 

 

 





















 

..::R.c.o.n::.. GunGame Server
Bine aţi venit Vizitator
[ Mesaje noi · Membrii · Regulamentul forumului · Căutare ]
  • Pagina 1 din 1
  • 1
Forum » Forum Server ..::R.c.o.n::..[GunGame] - Rcon.no-ip.org » Plangeri legate de Admini sau Playeri pe - Rcon.no-ip.org » doi admini online
doi admini online
LamaruData: Vineri, 05 Martie 2010, 09:19 | Mesajul # 1
-Membru-
Grup: Membru
Mesaje: 45
Status: Offline
piedone astea sunt pentru tine

te-a cam durut in cot azi de codari

poate te trezesti la realitate

Atasare: 6217537.jpg (646.4 Kb) · 5278707.jpg (475.7 Kb) · 2276568.jpg (591.5 Kb)


run, run, run for life ... Game ON IBM T43p TANKPAD :D
 
piedoneData: Vineri, 05 Martie 2010, 09:50 | Mesajul # 2
Mini-Manager
Grup: Membru
Mesaje: 126
Status: Offline
lamnaru hai ca ma dezamagesti.........joci de atat timp pe server si nu sti cine sunt admini.....puteai sa dai comanda admins si vedeai cine este admin online.................eu nu am admin,tot cea ce fac o fac din placere asa ca fi mai atent.
Ai intrebat chiar azi daca am admin si am raspuns ca sunt in devenire :P

uite aici ca sa vazi ca nu ma durut in cot chiar daca asta nu este treaba mea ca un simplu player:
http://rcon.ucoz.com/forum/15-812-6#7794


UNI OAMENI AU DREPTU SA FIE PROSTI DAR UNI ABUZEAZA DE ACEST PRIVILEGIU :))

Mesaj editat de piedone - Vineri, 05 Martie 2010, 09:51
 
pONEYData: Vineri, 05 Martie 2010, 11:36 | Mesajul # 3
Mini-Moderator
Grup: Membru
Mesaje: 180
Status: Offline
lamare la sectiunea codati prinsi de piedone sunt 2 demouri cu sparow ala si cu predatorzzz sau cevea de genul.exact cei pe care ii ai tu in poze.iar inovice poate era la toaleta sau manca sau avea o mica treaba si sa pus spec.nu acuza inainte sa te gandesti la toate optiunile.suntem cu totii oameni.piedone nu este admin chiar daca dupe parerea mea ar trebuii.

rony si toby
 
1NoViC3Data: Vineri, 05 Martie 2010, 15:27 | Mesajul # 4
Super-Membru
Grup: Manager
Mesaje: 93
Status: Offline
poate n-am mai spus-o ..dar e bine de stiut: de luni pina vineri de la 8.30 la 16.00 SUNT LA SERVICI. Acolo am program cu publicul si din cind in cint mai intru si pe server..insa cind mai intra cite cineva nu am timp sa ies din joc ci pur si simplu il las deschis dar in taskbar. Perioada petrecuta cu un client poate varia de la citeva secnde la citeva ore..asa ca daca ma vedeti pe spec si codati girla pe server sa stiti ca nu ma uit la joc..Asta e..zic merci ca pot sa am joc pe laptop..Altii la munci n-au nici messenger.
Asadar, da, ai dreptate lamare...eram pe server dar..doar cu numele..
Poate daca ne dadeai si ip-ul individului il punea rcon in lista indezirabililor..desi daca imi aduc bine aminte parca i-am mai dat si eu odat ban astuia..

Chiar asa..offtopic..aluia www. csbestial..i-am dat la banuri de m-am saturat si dinamice si normale si pe ip si pe nume si pe draq-ul sa-l pieptene..tot intra. Nu-mi explic cum. Acu de fiecare data cind il vad ii dau destroy..si gata.


hello !!
 
rconData: Vineri, 05 Martie 2010, 16:25 | Mesajul # 5
Administrator
Grup: (*-=Administrator=-*)
Mesaje: 1123
Status: Offline
... biggrin admin oops

 
Forum » Forum Server ..::R.c.o.n::..[GunGame] - Rcon.no-ip.org » Plangeri legate de Admini sau Playeri pe - Rcon.no-ip.org » doi admini online
  • Pagina 1 din 1
  • 1
Căutare:

Copyright Rcon.Ucoz © 2024
Taguri:
rcon.ucoz, pluginuri cs, mp3 muzica, cfg cs, maps cs, download, videoclipuri, plugin cs, lista servere cs games, jocuri, Lista Huburi DC++ Romanesti, Download Filme noi gratis, descarca filme gratis